Jump to content

Смяна казанче за чистачки


McclouD

Recommended Posts

Ще пробвам с това с пълния десен , не се чува да се мъчи и мен това ме мъчи :) . Мерси колега , ще чакам да пишеш резултата какъв е .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стана !

Точно пет минутки със сешоара и помпата се размрази :)

Голяма обеца си сложих на ухото, аз който преди всеки зимен сезон си меря акумулатора, антифриза, подгревните свещи, не се бавя със смяната на гумите абе......излагация :D

Редактирано от Konstantin993
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , на 124-ката в казанчето за чистачките има метална серпентина захранена с малки маркучи от охладителната система и така като загрее подгрява течността. Та не знам дали ако се свали казанчето , ако на някой му се занимава дали няма да може да се направи например серпентина , примерно от медна тръба , като за газовите с вход и изход и да се захрани  от охладителната система . Но това не значи , че е нормално да замръзва казанчето и да се разчита на подгрева , защото знаете че леда се разширява и може да ви спука казанчето или помпата. Идеята е при по слаба или менте течност примерно станала на каша , като загрее колата ще бъде в течно състояние и затоплена . Поздрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска цял ден вали в Добрич и неможах да свърша работата , но си задавам въпроса "защо не пръска вече" при положение , че вчера беше цял ден -2 градуса , а днес цял ден 5-6 градуса . Така ли не се размрази тази машинка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поливай яко казанчето с гореща вода докато отпусне,аз така размразих служебната.Изпръсках водата и налях зимна течност

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ви разбера защо се мъчите със сешуари и т.н. изгъзици а не минете през някоя автомивка да ви ги размразят с пароструиката за 30сек :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няколко пъти ми замръзва с вода казанчето. Проблема си го оправям наливам топла вода изчаквам малко и го източвам с маркуче така няколко пъти и като тръгне поливате върхо казанчето топла вода. ;) бързо и лесно

Редактирано от sex_niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..... Та не знам дали ако се свали казанчето , ако на някой му се занимава дали няма да може да се направи например серпентина , примерно от медна тръба , като за газовите с вход и изход и да се захрани  от охладителната система . ...

Това не бих си го причинил освен, ако казанчето не беше на щипки в коша. По тая логика може някой да си го пренесе вътре в купето.   :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисълта ми беше ако се сваля за друго не специално за това , примерно е спукано и се подменя, лепи или някаква друга интервенция се извършва по него или около него и така или иначе е разглобено.  Иначе няма смисъл , сменях си помпата за измиване на фаровете и знам къв уй е , а камоли това забутано казанче.  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...