Jump to content

Странно играене на оборотите


stef4o11

Recommended Posts

Здравейте ! Проблема ми е следния . 

Както си карам и изключа от скорост , оборотите се вдигат веднага рязко и не искат да падат , нито ката включа на скорост нито никак , освен като изгася колата и я запаля пак - тогава се оправя до след 5 мин . примерно или малко повече . 

Смених датчика , който е за температура (за таблото) и като запаля няма проблем . Но като карам с над 1,400 оборота  и изключа от скорост , оборотите се вдигат или до 1600 или ако са по-големи падат до 1800 и си остават така докато не превключа.Ако съм под 1400 няма проблем , падат си да 1000 и така си седят . Може ли да е от стъпковото моторче ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под моното имаше едно уплътнение при голфовете, което създаваше същите симптоми. Провери при теб дали има такова и евентуално в какво състояние е. 

Редактирано от alter_breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най - вероятно е скъсан тампона на моноинжекциона.Като работи колата размърдай цялата кутия на въздушния филтър, и виж дали променя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имах същия проблем на голф с този двигател. смених тампона под моното и се оправи. хубав тампон е 36лв. ако ти се занимава смяната не е трудна. на мен ми взеха 15лв. в сервиз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...