Jump to content

Проблем с двигатела 1.9 TDI


Naidenow

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Преди няколко дни си взех а3-ка с посочения в темата двигател. Когато взех майстор да прегледа колата той ми каза че единствения проблем който има по двигателя е че втория цилиндър работел с 15% по малко. Реших че е нещо от свещите и не мисля че е голям проблем. Дали някой е запознат с този проблем и реално това голям проблем ли е ?! 
Ако ще бъде полезна информацията това ми е първата кола и като цяло не знам абсолютно нищо за двигателите.  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 но мисля че е с чип предполагам е дигната мощността на 110 не съм я карал към кат за да я регистрирам понеже ми е спукано стъклото в четвъртък ще го сменят в петък я регистрирам предполагам там ще ми кажат точната мощност но се води 90 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързай да я регистрираш с този проблем. Може да се наложи да си спестиш едни 200-300лв. и да я разкараш. Проверете инцектори, спукан блок, глава и тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90 но мисля че е с чип предполагам е дигната мощността на 110 не съм я карал към кат за да я регистрирам понеже ми е спукано стъклото в четвъртък ще го сменят в петък я регистрирам предполагам там ще ми кажат точната мощност но се води 90 

В кат ше ти я качат на дино-стенд да ти кажат точната мощност, нищо, че се води 90?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СВЕЩИ???? ТА ТЕ ТИ СЛУЖАТ ДА ПОДГРЕЯТ ВЪЗДУХА ПРЕДИ ДА ЗАПАЛИШ.ТАКЪВ ЕФЕКТ СЪМ ПОСТИГАЛ КОГАТО МИ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА СЛОЖА 2 УПОТРЕБА БУТАЛО СЪС СИГМЕНТИ НА НЯКОЙ ДВИГАТЕЛ. ИЗНОСВАНЕТО НЕ Е ЕДНАКВО С ДРУГИТЕ 3. НЕ Е ФАТАЛНО НО ИМА ВЕРОЯТНОСТ ДВИГАТЕЛЯ ДА НЕ РАБОТИ РАВНОМЕРНО И ДА НАГАРЯ МАСЛО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...