Jump to content

Проблем с чистачките на А4


grafa

Recommended Posts

Здравейте. Имам лек проблем с чистачките на колата. Като пръсна вода, не тръгват да чистят сами. Като дам надолу за 1 изчистване, работи само, ако лоста е натистнат. Степента с периодичното чистене също не работи. Ок са само двете които постоянно чистят. Какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На слука си го казвам, но имай в предвид, че може медните писти да са окислени (вътре в механизма). При мен в темпомата бяха толкова окислени, че не даваха никакво напрежение, при определени функции.
Поне като евентуално решение почистване. За заводски дефект не съм чел мнение по въпроса.
:huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз имам подобен проблем но със заднаса понякога работи нормално а по някога спира сама в някакво измислено положение и няма включване до момента в който тръгва може и след месец.само пръска вода и толкова.не знам каде да търся причина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още нещо ако има реле на задна чистачка каде се намира ?колата ми е фейс.07.99г.2.5-150.Задната чистачка ми стои от дясната страна на стъклото като на б6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен.Ръждасала механиката.след почистване проработи но изолирах маркуча за водата понеже от подвижната връзка избива вода и не става.ще мисля за побългаряване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Лостчето за чистачките май не се сваля много лесно. Стигнах до някъде, но един от дългите винтове беше от вътрешната страна и нямаше как да го развия.. та върнах всичко и приключих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Оказа се, че на самото моторче има някаква електроника, и като дадеш импулс от лоста, чистачките правят цяло движение и спират. Явно при мен това не работи. Въпроса е, подлежи ли на ремонт или да купувам друго моторче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...