Jump to content

бучене АДР куатро


kirov74

Recommended Posts

Здравейте колеги,колата е 1997 адр куатро

От известно време се появи един шум който бих определил като бучене,пиша го така защото определено не е виене

като при лагер наппример /...трудно  ми е да опиша звуци с думи.../Звука е като при липса на смазване някъде...Пробвах като изключа от скорост звука намалява но не изчезва!

Имам канал в къщи слизах под нея няма пресни следи от омазняване или теч,разклащах гледах и нищо...

Моля някой да ме насочи ако може примерно, полуоски или пък начален стадий на заминаващи си лагери или масло в скоростната, кутия просто да почна отнякъде.

Предварително благодаря на всички отзовали се!

Редактирано от kirov74
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има едно леко бучене от хидравликата. При по-високи обороти бучи повече при по ниски по леко. Когато навиваш волана увеличава ли се бученето или? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така мисля и да направя днес поръчах мало за мотора,скоросна кутия и хидравлика,за дифа си мисля първо да проверя нивото преди това...

Къса ми нервите,колата я карам вече 8-ма година и 103 хил.км ама това... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така развитието от днес.смяна мало на двигател,проверка на маслото на дифа-о.к но в скоростната кутия долях около 600мл. което все пак е около 20% от дадените 2.3л. по каталог.

Първите впечетления/...дано не си внушавам / но бученето значитчлно намаля и почти изчезна!

Дано това помогне и на други колеги с подобен проблем!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...