Jump to content

Смяна на компютъра


Recommended Posts

Ако може някой запознат колега да каже , възможно ли е смяната на компютъра на газовия инжекцион с друг от друга марка без някакви драми >? Мисълта ми е, че моя е Романо , но поради факта,че съм супер специалист , го укотих тотално . Намирането на същия компютър втора ръка си е мисия-невъзможна . И така идваме до въпроса ми . Говорих с един познат и той ми каза, че инсталацийте били различни. Виждам много различни компютри със същите кабелни букси , но дали кабелите са на същото място по буксите не е ясно . Общо взето смятам,че се схвана замисъла . 

Редактирано от Str.AhiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма шанс да сложиш друг комп на твоята инсталация. Дори друга хардуерна версия на твоя комп може да ти довлече неприятности. Какво си му причинил че да неможе да се ремонтира твоя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , като си разглеждах менюто и видях една секция firmware update и  нали съм много умен и натиснах там . Изкара ми в файла и пишеше OPEN  , като аз го разбрах като отвори , демек да видя какво има на файла . Говедото започна да инсталира нещо и лаптопа ми изгасна по средата . От тогава няма компютър , няма дяволи , няма нищо . С 2000 души говорих , обикалях 1000 газаджий и всички вдигат рамене . И така стигнах до заключение,че е тотал .... Нека има и такива умници като мен , че хората да имат работа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги може при наличие на достатъчно свободно време и желание да се пренаредят буксите. Според мен обаче много по-лесно и удобно ще е да се смени само компютър и кабелаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-подробно би ли описал идеите ти (за пренабиването и компа с кабелажа) , понеже вече тотално не знам какво да го правя,че да имам отново газ . Стана 1 месец карам на бензин и не мога да се отпусна да настъпя малко , че като знам какво ме чака после на бензиностанцията и ми става лошо ...

Редактирано от Str.AhiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз съм си патил с тая игра като тебе! :) Разликата,че аз си купи нов същия в случая аз бях с Фобос 1

Намери си друк компютър с инсталацията от там  на сетне е лесно.

Редактирано от sex_niki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко по-подробно би ли описал идеите ти (за пренабиването и компа с кабелажа) , понеже вече тотално не знам какво да го правя,че да имам отново газ . Стана 1 месец карам на бензин и не мога да се отпусна да настъпя малко , че като знам какво ме чака после на бензиностанцията и ми става лошо ...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариантите са два:

Първи вариант(използва се повече от мазохисти): взема се друга марка копир, намират се схеми на буксите за двата компа и се пренареждат пиновете.

Втори вариант(за хора които нямат свободно време):

Купува се нов Газов Комп с прилежащият му кабелаж, вади се от колата повреденият комп с прилежащият му кабелаж и се нарежда новият.

Което от двете ти допада това можеш да направиш. Винаги съществува надеждата да откриеш и комп, като твоя който си прецакал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно се продават само компютри,  без кабелаж. Цената е около 250 лв. Пита ли ги в Романо България?

Редактирано от doncecone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вариант за нов компютър просто не ме устройва. Нов комп от Романо струса 350 лв . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , днес говорих и с хората на Романо и ми казаха,че не можело да се оправи . То можело ,ама трябвало в Италия да се праща и там да го правят и щяло да струва много пари. Общо казаха,че няма надежда за ремонт ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вариант,който може да се опита ,но ми трябва компа.А м/у другото какъв е точно компютъра,всмисул кой модел?

Редактирано от Ivo Lenkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...