Jump to content

Audi A3 8p Мнение за конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте колеги. Хвърлил съм око на тази А3-ка : http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11409036937766695&slink=7e0crf

Някой виждал ли я е на живо и какво мислите за обявата? Искам да знам дали си заслужава да ходя да я гледам, защото не ми е много близо. Благодаря предварително на отзовалите се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитиране на предходен пост!

Ще отида, но искам да събера мнения от по-компетентните колеги ;)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда извънредно запазена по снимки, но цената е доста мнителна за A3 8P, макар и да не пръщи от екстри!

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мхм. Гледам колата няма борд. компютър, но и нищо не се вижда на този екран. Не трябва ли поне малка иконка да сигнализира за отворената врата? Защото съм виждал такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е със същия интериор вътре салон, кори, волан и тн и наистина тази е доста запазена. Виждам някаква лека разлика в цветовете и аз може би, но за кола на 10 години пребоядисване на брони все ще се случи. Имам приятели които за една точка от камъче по-големичка пребоядисват. Отделно не е "фейслифтната" както правят повечето с такива коли след сериозен челен удар така, че ... Може да се погледне дали е имала по-сериозни удари. Нещото което ме притеснява са 110 000 км пробег :D. За дизел на 10 години от западна Европа ... по 2 са в най-добрия случай. И моята като я взимах ми показваше 134 000 км по сервизни книжки, обслужвания в официални сервизи и какво ли не, но му казах, че на тази тема няма нужда да се хаби да ми обяснява ;).

ЕДИТ: Относно индикацията за отворена врата може ако не е на контакт да не показва. Ще проверя днес по-късно ако не забравя и ще ти пиша пак, но моята има борд и фис и може да е по-различно.

Редактирано от fifipaldi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по 2 са в най-добрия случай.

Средностатистическото 8p, 2004-2006,  беше " по 2 ", преди +/- 5,6 години, ... да не разбия сега на някой детските мечти. :hilezh: :hilezh: :hilezh:

Редактирано от Holz_8885
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...