Jump to content

Audi А4 Б5 1.8T AEB (AJL Soft) quattro Avant 1997 Sprint Blue


Recommended Posts

Колеги,

 

 

След дълги години вярна служба колата се продава на части. :unsure:  Причина за продажбата изпуснал съединител, притискател и много вероятно маховик и добрата сума която взех от КАСКО за градушката 

A4 Avant 1997" quattro 1.8T AEB (software from AJL) Sprint Blue. В колата никога не е пушено.

 

Продадени части: бобини, сноп кабели за бобини, подложки за бобини.

 

Запазени части: ламбда сонда, акумулатор, целия салон с корите и подлакътника, двата стопа.

Салона ще се продава цял - кори на вратите седалки и подлакътник. Скъсано няма, има протъркано на места, към момента е запазен, колега ще го види до края на седмицата.

 

Налични са 2 комплекта джанти с гуми. 16-ки (петолъчките) са с гуми Bridgestone Potenza 205/55/16. Качил съм снимка и на 15ките с гуми Continental 195/65/15. 

Тези дни ще пусна допълнителна информация за гумите и джантите, 16ките към момента са на колата и ще мога да ги взема до 1-2 седмици при мен, защото нямам готовност да я вдигна на трупчета все още.

 

Частите се намират в София, а колата се намира близо до София и нямам достъп постоянно до нея. Част от частите съм ги прибрал вкъщи. Лека полека ще премъкна всичко.  :hilezh:

 

За момента нямам време да пиша отделни цени на частите всичко подлежи на договаряне. Всичко продадено ще бъде вписвано за да се следи по лесно. 

 

Ако някой се интересува от нещо в темата или на ЛС.

 

 

15_cola.jpg
 
IMG_5426.jpg
 
IMG_5427.jpg
 
IMG_5429.jpg
 
IMG_5430.jpg
 
IMG_5431.jpg
 
IMG_5432.jpg
 
IMG_5434.jpg
 
IMG_5437.jpg
 
IMG_5438.jpg
 
IMG_5439.jpg
 
IMG_5442.jpg
 
IMG_5443.jpg
 
IMG_5444.jpg
 
IMG_5447.jpg
 
IMG_5450.jpg
 
IMG_5451.jpg
 
IMG_5456.jpg
 
IMG_5457.jpg
 
IMG_5458.jpg
 
IMG_5460.jpg
 
IMG_5461.jpg
 
IMG_5462.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Фаровете са трисекционен БОШ с халоген в тях. 80лв комплекта заедно с моторчетата за регулиране по височина и крушките. При желание фолиото може да бъде отлепено от тях. Според мен седят много по-добре с фолио, то е специално за фарове с 98% светлопропускливост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега!Искам да те попитам дали имаш и дали са ти здрави отзад двете пластмаси където се закопчава задната плъзгаща щора.На мен ми се счупиха и двете извити пластмаси и след няколко лепенета не стават и  искам да ги сменя и двете.Надявам се да се сети за кой точно ти говоря.

Редактирано от СТОЯН ИВАНОВ
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, и двете пластмаси са здрави, ама тази пластмаса е огромна, започва от задната седалка и стига до щората. Единствено на дясната единия крак който я държи КЪМ купето е счупен. (а тези които държат щората са здрави) Мога да направя снимки при желание. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойката за чашите , може да се наложи ида замине с цялата конзола и салона. Подлакътника е зверски стегнат и не ще да се отвие от конзолата. края на седмицата ще пиша ако успея да го сваля. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадено:

Комплект Стопове
Комплект мигачи в калниците

дръжката на ръчната и пластмасата отгоре на ръчната

 

Шофьоркото огледало

капачките на болтовете на джантите (капачките на джантите са на самите джантите и се продават с тях)
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт.

 

ето реалния вид на 15-ките. Снимах ги снощи. Имат 7.5-8мм, почти не са карани. Дота им се вижда.

 

 

няма криви джанти, може да бъде проверено при гумаджия при желание.

 

 

16ките , джанти както и волана все още са на колата. Ще пиша когато смогна да ги сваля. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо се чудех как никой не пита за таблото и установих че съм пропуснал да кача снимки...  :steinigung: 
 

IMG_5449.jpg
 
IMG_5454.jpg

 

Таблото е с работещ ФИС. Можем да измислим варианти за комплект, табло, ръчка за управление и казанче с моторче (датчика за водата май е в него) 

 

 

 

И една екстра която ретрофитнах с доста мислене, рязане и пилене на онова безмислено барче-жабка. Реално съм запазил щипки и т.н. и може да се щракне за 10 секунди. Подсветката също работи коректно.
 

20141001_013449.jpg
 
 
 
20141001_013508.jpg
Редактирано от caracas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега

 

имам А4 1.8 125к.с. 1995г. Трябва ми черния пластмасов нож под предната броня! Не знам дали е същия на Авант-а, но ако съвпадат и го имаш каква му е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ъпдейт
 

20141007_175956.jpg
 
20141007_180015.jpg
 
20141007_180037.jpg
 
20141007_180058.jpg
 
20141007_180121.jpg
 
20141007_180208.jpg
 
20141007_205632.jpg
 
20141008_152142.jpg
 
klakson_dolen.jpg
 
klakson_goren.jpg

 

 

Единия клаксон е запазен за колега от форума. Чакам само да каже горния или долния.

 

волана е с малките шлици.

 

Някой така по снимка може ли да каже защо според него съединител и притискател купен от Юнитрейд, ЛУК, оригинални, превъртяха след 12К км с налично не малко феродо по тях? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

боже колко добре познавам тази кола и като знам колко е гледана ............успех с продажбата на части

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Колеги,

 

 

След дълги години вярна служба колата се продава на части. :unsure:  Причина за продажбата изпуснал съединител, притискател и много вероятно маховик и добрата сума която взех от КАСКО за градушката 

A4 Avant 1997" quattro 1.8T AEB (software from AJL) Sprint Blue. В колата никога не е пушено.

 

Продадени части: бобини, сноп кабели за бобини, подложки за бобини.

 

Запазени части: ламбда сонда, акумулатор, целия салон с корите и подлакътника, двата стопа.

Салона ще се продава цял - кори на вратите седалки и подлакътник. Скъсано няма, има протъркано на места, към момента е запазен, колега ще го види до края на седмицата.

 

Налични са 2 комплекта джанти с гуми. 16-ки (петолъчките) са с гуми Bridgestone Potenza 205/55/16. Качил съм снимка и на 15ките с гуми Continental 195/65/15. 

Тези дни ще пусна допълнителна информация за гумите и джантите, 16ките към момента са на колата и ще мога да ги взема до 1-2 седмици при мен, защото нямам готовност да я вдигна на трупчета все още.

 

Частите се намират в София, а колата се намира близо до София и нямам достъп постоянно до нея. Част от частите съм ги прибрал вкъщи. Лека полека ще премъкна всичко.  :hilezh:

 

За момента нямам време да пиша отделни цени на частите всичко подлежи на договаряне. Всичко продадено ще бъде вписвано за да се следи по лесно. 

 

Здр. колега, виждам какво си написал за колата, искам да те питам евентуално ако не продадеш салона на колегата след огледа, каква ще е цената му? 

Може ли цена също за 15ките, както и за двигателя, оборудван да го присадя на моята кола без турбо, и малко пове1е инфо за него :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона е капариран, идната седмица ще го монтираме на новия собственик.  :respekt:

 

останалите имате лични съобщения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маховика запазен за колега от форума.

продадени:
бустметъра и стойката му
стойката за чаши на таблото от А6

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продадено:
корите от багажника които държат щората

резервната гума, петолъчка

стойката за чаши до ръчната
дросел
клаксона High (low е още наличен)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже кожата беше загубила бласък, пратих да оправят скоростния лост, топката и волана. Топката на скоростния лост още не са ми я върнали, ще кача снимки като я взема. :)
 

20141010_001501.jpg
 
20141010_005941.jpg
 
20141010_010030.jpg
 
20141010_010120.jpg
 
20141010_010127.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Собствениците на 150к.с. AEB могат да имат 180 коня под капака посредством компютър от AEB направен с AJL софтуер. Чипа НЕ се продава отделно.
 
цената е 120лв на ЕКУ-то с чипа. Възможно е на някои автомобили да се наложи обучение на имобилайзера на таблото!

 

 

ECU_resize.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...