Jump to content

Ауди А3 1.9 ТДИ 90 коня обороти


b_tzenev

Recommended Posts

Колеги, извинявам се ако дублирам темата но не намерих резултат. Питането ми е :

На колко оборота на празен ход трябва да работи този двигател. Защото ми работи на 950 оборота което ми се вижда много и е доста дразнещо като си на светофара имаш чувството че си натиснал педала на газта, да не говорим , че и разхода би трябвало така да е по висок макар да несъм го засичал и незная колко е.

Питах в един сервиз но ми казаха че този двигател работел на такива обороти. Дано не са прави, че е доста дразнещо.

 

Благодаря предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо ги гледай с диагностика, ако реално е само това! 

Също с диагностика обърни внимание на т-датчика на мотора какво показва! 

 

С климатроник ли си и новия или стария е? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С климатроник е незнам дали е новия или стария но предполагам че е стар защото е същия като на В4 и ауди 100 които съм имал и са доста стари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Пешо е прав,на напречно разположените двигатели са 903,а на надлъжните са 861об.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги, утре ще погледна как е разположен мотора и ще отида на диагностика. Притеснява ме само факта че в един сервиз се опитаха да я закачат на лаптоп посредством ваг-ком кабел но неможаха и казаха че има възможност да е отрязана буксата за да не се добавят ключове. Там са монтьори не диагностици така че се надявам да грешат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...