Jump to content

Миеща система на фаровете.Помагайте.


Petko A6

Recommended Posts

Колеги,от нчколко дни забелязах,че не се включва системата за миене на фаровете.Проверил съм всички връзки,букси ит.н.,всичко си е ок.Имате ли представа може ли да е софтуерен проблема.Купих си ВАГ-КОМ и рових тук там,обаче предпазливо без да правя никакви изменения никъде,но кой знае може да съм сбъркал някъде.Та знае ли някой как се прекодира или (активира и деактивира тази система)с ваг-ком? :eusa_think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19 или 20 канал на адаптацията на борднеца се контролира това дали да пръска или не...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго въпросче по темата с фаровете :)

на моята са много умрели светлините, по принцип рядко карам нощем, но като се  наложи и ужас. много слабо свети

полирах и лъснах фаровете, но няма кой знае какъв ефект. 

 

на кое може да се дължи слабата светлина, може ли крушката да е уморена (нищо, че свети) или лупата да е зле :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз моите ги пратих в софия при Валентин 0878969394 това му е телефона! Той ги полира от вън и вътре и сложи ново покритие на рефлектора на лупата.

Резултата е удивителен, преди бяха като свещи а сега патя е осветен като футболен стадион :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 19 или 20 канал на адаптацията на борднеца се контролира това дали да пръска или не...

какво е борднеца?и как да го направя да ми подмива к...а маисторче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...