Jump to content

Проблем с дългите.


dankatar83

Recommended Posts

Колеги от снощи имaм следния проблем. Включвaм нa дълги и след около 3 сек колaтa си превключвa нa къси.....след около няколко секунди (лосчето стои нa дълги) те пaк се включвaт...пaк гaснaт и тaкa...???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е лостчето ,и аз имам няколко на автоморгата .Давам го с гаранция,за повече инфо на Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен като взех А6-цата имаше кабел на късо в единия фар и си изключваше дългите сама, като го засече, но не ги включваше обратно.

Ако не е лостчето, и не откриеш други причини, може да провериш и после във фаровете дали няма проблем по кабелите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също е добра идея ,май е по лесно да се започне с проверка на кабелите.Дори първо прегледай дали колата не е била с обикновенни фарки и някой да се е правил на майстор и да и е наметкал ксенонки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен също има проблем в левия фар, като когато включа дългите, фара примигва няколко пъти гаснат дългите. Понякога и директно гаснат. Като ми я погледнаха се оказа моторчето за смяна дълги/къси. Още не съм го сменил, тъй като тамън заминах, но майстора ми каза че често дават фира, така че можеш и там да погледнеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от снощи имaм следния проблем. Включвaм нa дълги и след около 3 сек колaтa си превключвa нa къси.....след около няколко секунди (лосчето стои нa дълги) те пaк се включвaт...пaк гaснaт и тaкa...???

Коя година ти е колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво не е ясно отностно асистента за дългите?

Купуваш огледало, гейт, лостче.

Сменях гейта както съм посочил, после бодеш огледалото и лостчето, добавяш кабеляка и кодираш.

Схемата ли не открихте :)



Ок айде :)

T8x/1 => Pin 1 Stecker 8E0971834

T8x/2 => Pin 2 Stecker 8E0971834

T8x/3 => Stecker T20p/17 am CAN Gateway

T8x/4 => Pin 4 Stecker 8E0971834

T8x/5 => Pin 5 Stecker 8E0971834

T8x/6 => Pin 6 Stecker 8E0971834

T8x/8 => Stecker T20p/7 am CAN Gateway

И за да не питате допълнително това 8E0971834 е

548866_x800.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е по-различно лостчето? Аз още чакам гейт :)  Тва преходник на кабела ли е, дай линк... луд си, с две думи нещо дето си е бая рерсърч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е буксата на огледалото просто й качих снимката за да не се чудите какъв е този номер.

Ето лостчето 4E0953513G ако ще слагаш и асистент за платното на движение си с буквата J

Имаш трета индикация на лостчто фарче с лъчи и буквата А.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...