Jump to content

A6 2.0 16V DOHC [ACE] - цапа свещи и харчи много


vanko91

Recommended Posts

здравейте колеги моля за малко помощ като цяло имам проблем в харченето на гориво 40 на 100 ненормален разход нямам течове пуши черно и свещите са черни и и почва да бачка неравномерно в оборотите след като изчистя свещите колата марка но след 10 км каране пак същата работа може ли някои да ми каже от какво е най вероятно това и дали някои е имал същия проблем благодаря предварително и чакам съвети 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз съм от белослав варненска област и по принцип нямам голяма вазможност да плащам за маистори и нали сам ще си я оправя ама се надявах да е някои датчик иначе благодаря за информацията

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инжекционната система има нужда от настройка.Преди това ще трябва да се направят някои измервания.Проверяват се стойностите на температурният датчик за студен старт на мотора,показанията на ламбда сондата(ако въобще работи),показанията на потенциометъра на дебитомера.След тези измервания може да се пристъпи евентуално към съответните настройки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здравейте отново съм аз оправих пушака на колата сега не пуши но стана друго неще да пали само кат ме дарпат тогава на скорост пали и кат премине 3 4 хиляди обората почва да прекасва  :steinigung:  и незнам ппц си е за маистор колата ама някои ако е имал сащия проблем да сподели ще сам много благодарен че в момента сам бая финансово затруднен и не мога да отделя пари за маистор 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега те са много проблеми най вероятно проблемат ти е в инжекциона аз сам от варна и ако искаш мога да я погледна има и добър маистор точно на тези коли в цветния а и аз имам познат които долу горе е в час с тези коли аз сьшто карам саштия звяр ако искаш пиши щте се разберем нещто

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...