Jump to content

Ключ за фаровете за B6 2001г.


ivailo_slavov

Recommended Posts

Ключа ми прави проблеми и искам да го сменя. В една друга тема четох, че трябва да се види номера на стария ключ! Въпросите са ми:

1. От къде да си го поръчам, че нещо не излизат много варианти в нета? п.с. От АliЕxpress е около 17...18$, но не ми се рискува ако не стане.

2. Като се ровичках в etka_online тоя номер би трябвало да е: 8Е0 941 531. (нямам auto положение). Ако трябва да видя номера на моя ключ, как се изважда от таблото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш навътре и въртиш надясно,все едно си на включени габарити,дърпаш към теб в това положение и трябва да излезне.

Все пак по леко де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря колега :zustimm: ,утре ще го изкормя и ще му видя номера, пък от къде ще го поръчвам ще видим в последствие?!

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, не се стърпях и ходих до колата да го видя. Наистина лесно се изважда - номера е точно както го предполагах: 8Е0 941 531

Някакви предложения от къде да го поръчам - по-изгодничко  :huh:

Редактирано от ivailo_slavov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако става въпрос само за реставрация на бутона а не механичен проблем аз направих следното:

Поръчах си нов от АliЕxpress за 11$ след като дойде го разглобих и пластмасовите части ги размених от новия на стария. Така получих качествен заводски ключ с нова визия :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако става въпрос само за реставрация на бутона а не механичен проблем!

Там е работата, че на позиция габарити нещо е заминало и ми се включват фаровете за мъгла и отпред и отзад. Леко като разбутам врътката гаснат, но пак се включват сами после - такава дразнеща ситуация, иначе на фарове нямам проблеми. Не съм се пробвал да го разглобя и да видя какво му е - незнам дали може де?

 

п.с. Днес малко се по разходих по магазините и цените са: оригинален 241лв, някакъв друг 93лв. Евро07 - нямат такъв артикул - остава варианта Aliexpress - около 18$

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...