Jump to content

Моля за съвет при покупка на Audi A4 - старичко и тъничко


Recommended Posts

 Какво ви е мнението за тази кола? Не, че се вижда много, но все пак ....

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11396511200768314

 

Финансите ми са безкрайно ограничени 3000-4000 лв. и се опасявам, че ще попадна на откровен "торник" както казва един колега от форума  :hilezh:  т.е. сигурно ще ми са нужни още толкова пари, за да я подкарам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда добре, бих я погледнал. Разходите след покупката ще са около 1000 за док. и обслужване. Ако искаш ГИ 800-900лв. Задължително огледай за пушеци от ауспуха при високи обороти и за тропане на предницата ( дори и да ти каже, че няма номера я покарай там където е снимана веднага ще се осети) Дано да можеш да свалиш поне 300лв от цената за едни алуминиеви джанти. Успех 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пари са за такава кола.....както казваш старо и тънко..... около 2500 лв. е такава кола в сносно състояние. Колега от форума спазари такова А4 като това от линка, но с S лайн пакет за 2400 лв....моята 1.6 без клима, но с газ я взех за 2000 и то в добро здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа колегата TIHOTI продаваше една а4 доста стойностна... Ако не я е продал може да се поинтересуваш за неговата колега, колата беше изключително запазена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11411919507942685&slink=7wl05w

 

Колега виж тази.Колата е моя и мога да ти гарантирам за всичко написано в обявата и за състоянието!!!Аз сам съм я избирал в Германия.Нуждае се само от едно обслужване и гуми.

Редактирано от ls1914
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии ми се изясни ситуацията, за което - благодарско на всички, които ми отговориха. Дано да не стигна до  :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...