Jump to content

А4 след ''оправянето'' и в сервиз


ivcho1974

Recommended Posts

Здравейте!Преди 10 дни си взех колата "готова" от сервиз Сион-Сточна гара.Беше оставена за отстраняване на поражения от градушка-дупки(по 4-5) на таван,преден и заден капак,ляв и десен заден калник и счупено задно стъкло.Където бяха пипнали си бяха оставили ръцете-стичане на лака,шупли и драскотини по същия по цялата кола,немонтирани лайсни на тавана-при свалянето им се били скъсали гумените основи и нямало как да ги монтират след това(сега си ги возя в багажника) и какво ли още не,дори не си бяха направили труда да почистят счупените стъкла в колата и багажника.Ако държите на колата си не я оставяйте в този сервиз-ще я осерат,а в същото време ще ви заблуждават как добре върви ремонта по колата ви, а уж сервиза работи с Бул инс-пълни некадърници и мърлячи,кракът ми няма да стъпи там повече :rotcol: . Даже ми предложиха да оставя колата да "дооправят" това,което не ми харесва-пълна простотия :2gunsfiring_v1: ,те не са го оправили първият път та после.....А като за капак при монтирането на стъклото и по-скоро свързването му  явно са дърпали двата панела отзад до стъклото и са им еб....ли майката(десния е спукан а левия е натрошен на парчета) и на двата,сега и те са за смяна.Не повтаряйте моята грешка да се доверя на факта,че сервиза работи с Бул инс и ще остана доволен-да им изсъхнат ръцете дано........А изрично им казах,че парите нямат значение,искам колата да стане както трябва.Ако има колега от форума с който да можем да оправим тези неща да си признава  :rock: .Благодарности предварително :jump:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колега, направи рекламация, нали си платил и имаш документи, ако държат изобщо на някакво реноме би трябвало да си поимат отговорността

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти не си първия. Ако беше написал "сервиз Сион" в Гугъл преди да я закараш, щеше да видиш това на първа страница:

 

http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=10747

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За БУЛИНС да не чувам повече....преди години такава занижена оценка ми направиха по КАСКО, че нямам думи. А се говори, че подменяли части по колите в сервизите работещи с тях...но това последното може и да е в миналото, знам ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...