Jump to content

Recommended Posts

Имам ауди а4 1,8 бензин 1996г. с автоматична скоростна кутия и не пали. От къде да започна проверката по проблема?

Под колата, под шофьорското място има изтекла четност. Всички течности в колата са си по местата(може петното и да не е от мен, но като че ли е прясно и е доста голямо). При контакт всички лампи си светкат, при опит за палене пищи и свети лампа за бензин, бензин има и стрелката си показва, че има. Дори не успява да завърти. Едвам се чува някакъв опит от колата аха аха да тръгне да върти, но уви - не иска. Всички пампички започват да примигват все едно не им стига ток и до там. Свещи? Акумулатор? Бензинова помпа? Или някакъв по-сериозен проблем? 

Редактирано от plamkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-честия проблем е бензиновата помпа, но първо долей поне 3 4 литра бензин и сложи някакъв сигурен акумулатор за проба и ако не стане започни с диагностика, но първо кажи от кой град си за да те опътим към добър сервиз. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Добрич съм. В момента колата е зарязана на един паркинг. Просто в неделя следобед не ми се занимаваше с нея. Сега се сетих, че като зареждах последния път нещо ми се стори, че хич не върви. Да съм я карала 20-тина км и вчера сутринта я оставих, днес следобед - проблем! :) Когато беше студено палеше трудно, но палеше от първия път, нормално си загряваше.Оборотите играеха между 1000 и 1200, но това само докато сложа на Д и си ги смъкваше на 800.

Цитиране на предходен пост!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених акумулатора, от там беше проблема.  :flehan:  можете ли да ми кажете от къде да проверя маслото на скоростната кутия. само него не съм погледнала. преди 6 месеца някъде го гледаха в сервиз - беше ок, но ми се иска да му нагледам нивото накъде е. Има ли начин, или пак трябва да ходя в сервиз?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Наи добре отиди в някой сервиз кадето сменят масла щетиго проверат безплатно.

Наи добре отиди в някой сервиз кадето сменят масла щетиго проверат безплатно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...