Jump to content

Смяна Крушка? Колко Келвина е заводската ?


tazman

Recommended Posts

Здравейте ,

Относно Audi Q7 , смятам да сменя 2-те крушки... До тук разбрах че са D1S и че Philips би бил правилния избор.

Но колко Келвина е заводския защото искам да бъде абсолютно същия.

Благодаря

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4300 като е произведена но с времето си променя цвета. Ако искаш да са еднакви смени и двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм написал че и 2-те ще сменям разбира се.Идеята ми беше да бъде същия както е бил досега оригиналния.

Благодаря много колега !!! 

:flehan:  :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако държиш да се набутваш ... слагай Филипс. Ако искаш да ти светят ХУБАВО и да ти ги сменят за 12 минути и да имат гаранция 1 година - xenon.bg . 40 лв/ брой. Карам вече 1 година с 6000к и съм безкрайно доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне от този Phillips, който беше оригиналния на моето - да. Даже си мислех, че са мръсни фаровете и съм пускал тема по случая! Сложихме за проба и на IX55 и човека остана много доволен и си изхвърли оригиналните d1s на Оsram.

Редактирано от Kupe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен е същия проблем сложих филипс от същия сайт,но светят не достатъчно добре, та за това ме интересува как се държат" ментетата " макар че може само опаковката де е различна  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам за този саит, но от опит казвам че ментетата ако се уцелят може да светят по хубаво от оригинала, че и да изкарат повече. АКО, обаче. Ако не се уцелят, може да горят през седмица или да трептят, или да променят цвета си. Също голяма роля играе и инсталацията и запалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене ситуацията е по-кофти.

Моите фарове в момента съвсем изчезнаха, и сега ако сложа този от xenon.bg и не свети хубаво ще се чудя дали е в рефлекторите , дали в нещо друго или от ксенона , и за това предпочитах да заложа на сигурното-Philips .... Сега здраво ме замислихте и не знам какво да правя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти нямаш рефлектори? Само лупа. Евентуално да ти е мръсна лупата ама не ми се вярва. Жалко е, че няма Q7 събор. Така на живо се вижда на секундата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...