Jump to content

Audi Navigation Plus RNS-E 2015


Recommended Posts

Здравейте, проблема и при мен е същия. Чете CDта, но като сложа DVD диск пи изписва грешката. Може ли да ме насочите към решаване на проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 90
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

само че колата от италия ниямам основната програма пример като натискам копче да излиза мену за navigation а примен нищто не излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди при някой колега с работеща навигация и ще разбереш диска ли ти е боклук или навигацията ти е за ремонт.Откъде си? С тоз странен  начин на писане ще ти е трудно да се пооправиш сам май !?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Здравейте колеги. Имам в колата стар оригинален диск за навигацията. Записах този за 2015г. - сложих го в колата - зареди го за няколко минути и изгасна дисплея. След 2-3-4 мин. го стартирах ръчно (дисплея) и ми изписа че няма навигационен диск. Извадих новия и сложих стария-оригинален и ми изписа че навигационния диск който съм сложил "is not compatible with the sistem software" . Какво означава това??? Трябва да ъпдейтна и софта на колата по някакъв начин ли??? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро вече се е ъпдейтнал от новия диск, само че тъй като не си го записал с правилната запосвачка, на правилния носител и/или по правилния начин (писано е много по въпроса, попрочети) не ти разчита картата, а старата вече е несъвместима с новия софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на мой колега с Ауди А3 2005 тръгна двуслойно ДВД Вербатим записано с записвачка LG,софтуерния ъпдейт 0650 не тръгна от CD Вербатим CD-R a тръгна от Maxell CD-RW записано с въпросното LG.Така ,че не сте прави за LG !!!

LG GH24NSB0 Двуслойно съм записвал както и софтуерния ъпдейт 0650 и забележете на диск за 0,50 ст или левче най-много от марката Maxell CD-RW тръгнаха на А3 2005 и А4 2005 

Е три пъти я изчетох темата и заради това мнение си помислих, че картата и софтуерния ъпдейт се прави на различни дискове....

И значи софтуера може да ми го разчете от новия ми диск, но картата не може... така ли е???

Редактирано от Хаджидобрев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Точно това е положението и до колкото на мен ми е известно...

@Marin1981 - дефинирай "подобрени гласови команди"? При липса на SDS софтуер гласови команди въобще няма... (не и в RNS-E-то).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На диска за старите Rns-E eкачен 650 на новите модели е качен 220 те са с по добра резолюция и процесор но и за старите и новите диска е един https://m.facebook.com/%D0%9D%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B8-%D0%AA%D0%BF%D0%B4%D0%B5%D0%B9%D1%82%D0%B8-242549729448274/

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американски рнсе си имат всичко Европейските нямат докато не сложиш 660 просто ви информирам нали за това са тези теми...

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...