Jump to content

Мнение за Audi TT 2.0 TFSI


DJaMBaZza

Recommended Posts

Здравейте колеги ,идвам от раздел А6 4F. Продадох колата и сега съм се насочил към ТТ ,но няма много информация за този модел. Бих искал да чуя мнение на хора ,който имат такава кола..какви са слабите места и какво да гледам при покупка. Като цяло сполучлива кола ли е и двигателя добър ли е ? Кой мотор е за предпочитане 1.8 TFSI или 2.0 TFSI. Предпочитам ръчна скоростна кутия...колата няма да се кара ежедневно. Имам като вариянт и А5 ,но там за парите ,който съм отделил масово са 2.7 ТДИ. Какъв е разхода на ТТ 200к.с ,в сайтовете виждам доста нисък разход - 11 градско и 6 извън градско...струва ми се малко ,при вас как е? Не съм имал до сега купе (все големи шлепове ,така да се каже) и ме притеснява ,че няма да е устойчива...как е поведението й на пътя? Благодаря предварително ,в последствие ще пиша ако имам въпроси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

2.0ТФСИ във Голф 5 GTI си дава 15ка градско в София. Това естествено с каране за каквото е взета колата, но пък не каране нон-стоп на ужас.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плюс при ТТ-то е quattro задвижването,докато при ФВ Голф МК5 GTI e само предно.

Разхода няма да е като в сайтовете,все пак тия коли са направени за яко настъпване.

Ръчните кутии са 6-степенни,автоматите са-6-степенен S-tronic при ТТ и 6-степенна DSG при GTI-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...