Jump to content

Какво означа тази грешка


Cobrata96

Recommended Posts

Според мен това не е грешка, пише, че когато колата е неподвижна трябва да си натиснал спирачката. 

 

Предполагам, че не го изписва постоянно и угасва по някое време, струва ми се като бележка за лаици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписа значи:

"when stationary apply foot brake while selecting gear", което ти подсказва, че преди да избереш скорост /"R", "D" или друга/ трябва да натиснеш спирачката. :zustimm:

 

Не се шашкай. Това просто ти подсказва, че когато колата е на място и е на "P" - Parking, за да включиш на "D" примерно, трябва да натиснеш падала на спирачката. Иначе няма да ти позволи да преместиш скоростния лост ;)

 

Ако не се лъжа, мисля че това можеше да се премахне по някакъв начин, но не помня точно как. И при мен го изписва, но не му обръщам никакво внимание.

Редактирано от MOON
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надписа значи:

"when stationary apply foot brake while selecting gear", което ти подсказва, че преди да избереш скорост /"R", "D" или друга/ трябва да натиснеш спирачката. :zustimm:

 

Моя надпис не е такъв ... Даже днеска се прецака автоматика .... Започна да боксува . Някакви идеи как може да ми е по-евтин ремонта?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преведох го точно така е.Благодаря ви за помощта .Днеска беше влязла в авариен режим скоростната кутия изчистих грешките и се оправи . Може да локвате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...