Jump to content

Питане : сервиз за центровка в Бургас


beili

Recommended Posts

Здравейте колеги и честита нова година. Препоръчайте ми сервиз в който да ми направят центровката като хората. Сменяха ми ремъците лятото и от тогава колата не е както е била преди. При двама я карах първия я направи куц кон,другия уж инженер много ги разбирал ми я направи да върви много.ама и усещам мотора по напрегнат/шумен/ и не ми се закопчава дистрибуторната капачка . Толкова много е завъртял делкото,че щипката на капачката е опряла в скоростната кутия и стой под напрежение и не може да закопчее като хората,и за целта е вързал капачката с миши опашки :) ужас направо.

Та кажете свестен и коректен майстор да ми я направи както му е реда.

Редактирано от beili
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако знаеш преди време каде беше автоморга франц в комука там има един майстор дето ги чува нещата мои познати ходят там и са доволни казват че бил разбирал ама аз не съм ходил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравей, ако не си я оправил пиши да се разберем и да я погледна, щом толкова ти е завъртяно делкото и не върви вероятно не са ти паснали ремъка , примерно с 1 зъб и са ти коригирали центровката от делкото , което е недопустимо, защото се нарушава газоразпределението. Къде сменя ремъците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...