Jump to content

Проблем с монтаж на дисплей за външна температура.


sskamen

Recommended Posts

Показва коя предавка е включена, но само при автоматичните скоростни кутии.

Благодаря! Спести ми човъркането, а може би и някоя беля. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте и аз се вкарах в играта с показателя за температурата на таблото , но нещо не се справих . Свързах нещата по схемата описана тук http://www.scribd.com/doc/143999895/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%BF%D0%BB%D0%B5%D0%B9-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D1%8A%D0%BD%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%B2-Audi-A4-B5-1-8%D0%A2-1995-1997#scribd но не ми се получи.

 

Показанията са грешни , а след като запаля подсветката на таблото за температурата гасне. същия проблем като при SSkamen.

Моля ако има някой от софия да помага.

 

Датчика е този 8D0 919 272 и е взет с буксата към него , и е свързан по схемата , нона малката черна букса на климатроника нямам сиво/син кабел , на 5-ти пин при мен е сиво/жълт и там съм закачил . 

 

А като изключа от контакт подсветката на датчика за температура светва и започват да се сменят показанията , това след запален двигател.

 

Моля за млко помощ от можещите , а ако има някой от софия да удари едно рамо ще съм благодарен.

Колата е 1,8  98-ма година без турбо. 

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така намерих сиво/син на кафявата букса и го свързах там и подсветката се оправи , всички други кабели са закачени по схемата , но не отчита правилно . 10-пиновата букса не съм я пипал. тя си е както е фабрично свалена от предното ауди.

 

Помагайте да не прецакам нещо. Явно окабеляването при мен е с различни цветове.

Редактирано от thekiller
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря на колегата KCV за помоща. оказа се че съм объркал местоположението на единия от кабелите и затова не показва правилно. Имам да черпя бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Съмнявам се че работи правилно ако въобще го имам , защото като карам температурната разлика с реалната е доста голяма примерно ако навън е -2 , на таблото ми показва +8 или +9 при загрял двигател. Интересното е че имам нещо като подобие на датчик , защото когато е студено климатика не се включва докато не загрее колата , а може и това да няма общо с датчика.


 


Гледах под казанчето на хидравликата , но нещо не успявам да видя такъв датчик, като при колегата.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги. Може ли да ми кажете от къде да си купя този модул.Обиколил съм в половин София моргите , но нямат.

Трябва ми за '97г. белия модул. Ако някой има или знае къде има нека каже.

Благодаря предварително!

 

Поздрави!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, обикновено ги продават комплект с километража, потърси в OLX  или във  форума, повдигай темите  и все ще излезе нещо  :) , аз моя си го вземах от тук за 20 лв. / заедно с километража/ Успех и търпение   :rolleyes:

 

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...