Jump to content

Дюзи-кубици въпрос


Recommended Posts

...

*APH (VIN 1C-1-408 000 forward)--150--282cc--3bar--06A906031A

...

 

Нищо лично, но тоя дето го е писал е объркал една буква ( а тя е доста важна все пак ).

Та истинската буква трябва да е J, и тогава номера ще стане така - 06A906031J,

което е съвсем друго.

 

А относно дюзите на AGN-а, то те ( 06A906031А ) са SIEMENS и за тях инфото е малко оскъдно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Вие хубаво изяснихте нещата за AGU-то  :hilezh: Лошото е, че на мен никой не ми дава отговор или информацията която ми трябва е строго секретна, понеже съм сигурен, че във форума има доста хора, който карат правени тръцове или са минали вече по тоя път...Накрая явно ще е по метода проба-грешка и т.н.

 

И аз така си мисля, че трябва да пробваш. Аз замених Siemens-Dekka които са оригиналните на фокус 1.6 със оригиналните от агу-то (.....464) и стана перфектно.

Ако искаш напиши номера по бош на инжекторите, които са стокови за колата ти, и утре като се прибера, ще ти пейстна инфото от една много подробна таблица, със абсолютно всички параметри на инжекторите на бош. За Сименс, обаче нямам нищо като данни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

Здравейте, и аз имам въпрос ще може ли да сложа дюзи от С3(БАМ) на 1.8т ( BJX) без да се преправя или направо цяла рейка с регулатор ?

Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...