Jump to content

Смяна на масло


Audi003

Recommended Posts

Маслото го иска след 293 дни (10800 км) а иска някакво обслужване след 100км (497???????? дни) :) нещо не е както трябва, според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво се чудиш? Има 2 брояча - километри и дни - което настъпи първо. Тая кола явно има 2 интервала и този сервизния не е ресетнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едното може да е кога трябва да ходи колата на сервиз за технически преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги обслужването не е равно на смяната на масло - филтри, милтри, ей такива неща? Отделно всичко това го пише в книжката на колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото го иска след 293 дни (10800 км) а иска някакво обслужване след 100км (497???????? дни) :) нещо не е както трябва, според мен

Означава, че трябва да влезе за сервизна поддръжка след 100 км или след 497 дни, което първо настъпи. Най-вероятно е врътнал доста километри и затова му остава доста време, пък малко километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на това се чудя - някакво обслужване след 100км (497???????? дни) как се минават 100 км. за 497 дни?!

100 км или 497 дни което настъпи първо .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то при мен като минавам по 15 хиляди за 10 месеца и на мен ще ми пише 100 км или 400 дни (защото като се смени маслото се прави на 15000 км или 2 години - което настъпи първо). Голямо умуване как е станало..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...