Jump to content

тампони ауспух


Т. Златев

Recommended Posts

Здравейте колеги!Някой може ли да ми помогне със схема на видовете тампони на ауспуха на моята А6 2.5 тди авант куатро.Имам чувството,че някои са подменени с други и искам да знам какви точно да търся.

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не,получава се лека вибрация,като почукване в определени моменти.Смених задните които при мен са кръгли и бяха втвърдени и вибрацията изчезна.Това беше миналата година.Сега по студовете отново се получи нещо подобно което ме дразни и искам да сменя всичките.За съжаление миналата година като търсих в ауто плюс нямаха налични всички,а само задните.На картинка обаче другите тампони ми се сториха различни от моите и така и не ги поръчах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен гърнето ми беше ударено ядно при маневра назад и бяха изкривени тръбите след даунпайпа (някъде под предните врати). Въпреки смяната на всички тампони пак опираше и се наложи нагряване и изправяне на тръбите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли някоя от термозащитните ламарини да се е разкачила и от време на време да трака? Или някое от гърнетата да има нещо издънено вътре и то да трака? Разклати ги тръбите добре и ще чуеш от къде идва звука. Ако всички тампони са си на мястото, не може да е в тях проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скобите са 2 вида - кръглите и едни с пълнеж вътре. Имат ги в аутоплюс. Вземи си от по-големите

Кажи им да ти извадят каквито имат и си избери. Аз така ги сменям.

 

Обаче има един друг държач, който е на средата и държи към купето отгоре. Той не е само гума имаше и нещо метално, ама не мога да си го спомня. Виж го него как е. При мен не е добре, ама не прави проблеми.

Има едно подпиране отдолу на една планка - там можеш да измислиш нещо.

 

Обаче моята не е куатро и може да има разлики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По средата някъде имам един който представлява горе-долу пресечен правоъгълник и той всъщност се явява трети вид при мен:-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред задния мост е една кука на 2 болта, за която се хваща гумен тампон. Тия дни ако ми се отвори път към канала ще ти ги снимам.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...