Jump to content

Светлини


Данаил Петров

Recommended Posts

Здравейте,

искам да Ви попитам , знаете ли дали пепелника , запалката и джапката са на един бушон? Защото при мен и 3те не светят , а като се замисля преди време ми бяха изгорили комфорт системата , и може и някои бушон да е заминал ... та знаете ли как са свързани ? (тъй като ми звучи логично да са на 1 бушон)

Предварително Ви благодаря!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми прегледай бушоните де.Погледни 3 и 4-ти най вече ако не искаш да вадиш другите.Но най-вероятно сати изгурели кришките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми прегледай бушоните де.Погледни 3 и 4-ти най вече ако не искаш да вадиш другите.Но най-вероятно сати изгурели кришките.

Абе , бушоните колкото и да ги гледам , няма да видя кой за къде е :hilezh: :hilezh: :bia: Между другото на старата си вектра имах детайлна информация за всеки бушон , изобразена на пластмасовия капак който се сваля за достъпа до тях. Защо и от АУДИ не са се постарали за тази "екстра"?

Значи все пак , няма да се размина само с бушонче ... така ли мислиш?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На капака на бушоните е трябвало да имаш картонче с номерата и кой за какво е ама явно е дало фира.А ина4е 3-тия е за жапката със сигирност (и др.работи сигурно).Но доколкото си спомням за запалката е от делен бушон мисля 33 беше.Успех и несе плаши най много някоя крушка дати трябва,тази в жапката се сваля много лесно с малка отверчица,провери здрава ли е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жабката ,осветлението на пепелни и очертанието на запалката са към габаритите.Запалката си е на отделен бушон.Ако неможеш се оправим ми пиши ЛС,да ти дам превода на бушоните :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е под контрол :hilezh: Голяма сила сме с колегата Himika

Оказа се че проблема в действителност беше в крушките. Тази на пепелника беше изгоряла , а другата от джапката не правеше хубав контакт. Побългарихме ги и двете , и сега всичко е наред :hilezh:

Това което ми прави впечатление обаче е ,че тази крушка която сложих на пепелника (която е обща и за запалката) свети много слабо? Или може би светловодите са замърсени?! незнам ... довечера ще видя как ще е в тъмното или другия вариянт е да съм купил по-слаба крушка ... незнам . Абе важното е че светнаха :bia:

Благодаря на всички отзовали се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускам нова тема, да Ви питам колеги, каква е техниката за смяна на крушка в жабката, че и моята е за смяна ама като не знам как да махна стъкълцето и ме е страх да не го ботулясам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо вадиш единия край,с надигане с малка отверка или с пръсти ако можеш,после сам излиза и другия край.Нататък сам ще разбереш.Сглобяването е по обратната процедура

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...