Jump to content

audi a8 2.8 quattro ръчна


Recommended Posts

Здравейте на всички...от скоро съм собственик на въпросния автомобил!Колата е карана от възрастен човек,изключително запазена отвън и отвътре..обслужена е преди 2 месеца...чакам мнения,препоръки и съвети...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички...от скоро съм собственик на въпросния автомобил!Колата е карана от възрастен човек,изключително запазена отвън и отвътре..обслужена е преди 2 месеца...чакам мнения,препоръки и съвети...

Какви мнения,препоръки и съвети чакаш,щом вече си я купил.Карай си колата с кеф и си питай дедовия,пък ако имаш проблем питай тогава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да приятел..прав си...но исках да чуя от запознати хора..дали са читави...не бях се оглеждал конкретно за такава кола...но просто е изключително запазена и както казах е карана от възрастен човек..просто имах нужда от съвети..благодаря все пак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правиш задължителното първоначално обслужване, качваш се и караш докато покаже проблем. После тръгваш по сервизи/пишеш тук. Колата е читава дотам, докъдето е износена/поддържана качествено/некачествено.

И да, почваш да се съмняваш в "карана е от стар човек", чисто профилактично действие.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от модераторите мисля има такава. Споменавал е, че учудващо добре върви с 2.8 V6 и ръчна ск. к. Много подобрения й направи той.

От мен честито и ти пожелавам скоро да нямаш проблеми с нея, а когато се появят такива, да не са нещо сериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...