Jump to content

Има ли някой такава измишльотина като моята


ivo5301

Recommended Posts

Абе на мен ми е все тая, ама на мотора едва ли. Само дето после и на мен ми става не все тая. И без това наливаме някаква тиня в резервоарите, поне тя да е по-малка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей, тия В3-ки с 1.6 вървели повече и от 1.8 90к.с. Т'ва 200те за нищо го нямат, бе деба. Бах тия вървели. :respekt:

Колега, не те карам да ми вярваш. Това беше преди поне 4 години и колата беше много гледана. Не съм споменавал колко време ми трябваше за да достигна до тази скорост,но просто това показваше километража. Не разбрирам защо си мислиш, че щом мотора е по-малък разликата е огромна. Не забравяй също и че всичко си зависи от състоянието на колата. И от тоя дето я "води".

Сори, че пак спамих темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мен ми е все тая, ама на мотора едва ли. Само дето после и на мен ми става не все тая. И без това наливаме някаква тиня в резервоарите, поне тя да е по-малка.

Ще споделиш ли каква е вредата за двигателя ако карам с предписаното от VAG гориво? Да взема тогава да сипвам супер 100 октана че да му е добре ли? Какво печеля ако слагам примерно не 92, не 95 а 98? По-скоро автомобила какво печели, защото аз губя в случая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОКО, мисля си, че на HITMAN 80-тката беше 1,6, ама мисля близо 90 коня беше, от редките мотори.Нека той да кажа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли каква е вредата за двигателя ако карам с предписаното от VAG гориво? Да взема тогава да сипвам супер 100 октана че да му е добре ли? Какво печеля ако слагам примерно не 92, не 95 а 98? По-скоро автомобила какво печели, защото аз губя в случая.

Да разбира се. Ако 92-ОК, само че нашето 92, е около 88-9 октана. ;) Сега схващаш ли за какво ти говоря? ;)

Dimas, и преди 10г да е било, пак няма начин. Те от завода не дават такава макс. скорост. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не го чувства като 88-9 октана. Както казах по-рано, дори не ми притропва аванса. Освен това не смятам че в ОМВ 92+ ще отговори на по-малко октана, няма особена файда, понеже не е толкова масов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения истински бензин у нас със що годе реален октан е точно 92. Това е и най масово купувания бензин от Лукойл от дребни собственици на бензиностанции --- защо ли?

Много ясно защо - добавяме ацетон и качваме октана на 95...... :hilezh: - смешно, но си е самата истина, а кой си мислите става по-истински в тази случка от двата бензина...... аз съм с карбуратор в колата си и не страдам толкова - въпреки че като застана зад нея така смърди от изгорелия ацетон, че бедна ви е фантазията...... ама да ми мислят тези с инжекционните мотори те там си е еб*ло системката като избучи помпата.

Най-лошото е че Лукойла ще спре 92 и тогава незнам какво ще праим. Ще се внася отвън и пак ацетонче ..... лесна печалбичка...... бързи пари с тази разлика, че вече няма и да можем да си купим 92 и да искаме.

Имам чувството, че много хора летят в облаците с тези бензини ..... като си заредил 98 та що .... разликата е тая, че освен на 1000 т. са шибнали 500 кг. ацетон + още нещо..... пълни БОКЛУЦИ и ще ме убеждават хора, че пропан-бутана ми е вреден за колата.......дръжки. Там могат да те бъзикат само като не спазват пропорциите на пропан и бутан - ма ацетон не могат да ми сложат.....

Виж вече Ви Пауър ..... и т.н. тем подобни марки са друга бира, защото там може не всичко да е истинско, но си е хубаво, но хубавото се купува вече на друга цена - такъв е живота.....

П.П.: Всичко казано до тук от мен са си лично мои разсъждения и мнение придобито от контактите ми с хора именно в този бранш, които са ми помогнали до се просветля до колкото е необходимо с истинността на нещата . Не искам да агитирам никой с това да кара с 92 колата си защото аз лично до този момент карах с 95, но вече се съмнявам дали ще е така.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...