Jump to content

Няколко въпроса а4 б5-скърцане,мирише на изгорели газове в купето


ervice

Recommended Posts

От дясно се чува едно скърцане  или по-скоро щракане като от каре примерно като съм на по-малка скорост 1ва,2ра,3та и дам повечко газ и прищраква нещо,но не е от карето понеже го смених и си остана това нещо.А и звука се появява и като си карам направо,а не както е най-често при карето при завой.И другия въпрос ми е,когато колата е на място и съм пуснал вентилатора и влиза въздух,който мирише на изгорели газове,ако пусна да върти въздуха в купето не е така.От какво може да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по въпроса за  газовете, и при мен имаше миризми на газове, оказа се  скъсана мека връзка, провери и твоята. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно е тая мека връзка?Какво представлява?

Намира се след турбото / поне при мен е там 1.9 ТДИ/, и неговата функция е да обира  вибрациите от мотора и да не ги предава по генерацията към ауспуха  ето: post-57527-0-14986100-1429116765_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то хубаво обаче аз нямам турбо :) 1.8 адр е мотора.Под колата ли се намира или отпред при двигателя?

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега отдолу е веднага след изпускателните колектори, като влезеш под колата  ще я видиш, няма как да се сбърка !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колега относно тракането и аз имах такъв проблем оказа се от тампона на двигателя,1,2,3 с повечко настъпване тракаше,относно мризмата може да е от меката връзка,както и от гарнитурата на колекторите.успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...