Jump to content

Recommended Posts

здр.. първо колата ми е а4 , 96г. седан 1.6    (пълен мъртвилняк ) .. тъй като нямам пари да си сменя колата с по мощна нито пък има смисъл да се правят някви скъпи експерименти по този кирлив мотор а пък и бензина не е евтин и заради купето разхода му е безбожно висок .. реших да сложа ГИ просто не знам къде и какъв  ... ако някой би могъл да ме насочи ... ? 1000 лева макс ... бих искал да е и по малко според зависи какви проблеми ще ми излизат по колата ... спрял съм се на http://rsgas.bg/promocii-gazov-injection-ceni.html" тамона" но това е за сега .. ще видим какво ще реша след като ми отворите очите .. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарежи Тамона и BSM (Bardolini и VEGA). Ако не ти се дават много пари, грабвай Фобос. И все пак обърни внимание на периферията - изпарител и инжектори, за да не си скубеш после косите, че и Фобос може да бъде комплектован с калпави такива по желание на клиента (по-скоро според цената).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай за спама колега, но хубавото и евтиното са на различни щандове. За мен е дъбър варианта с ланди ренцо, цената е по-висока от посочената от теб, но ще имаш читава уредба и ще караш безпроблемно. Успех с избора и монтажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Landi Renzo на тоя кош??? Тоя двупотопен атмосферен мотор ще върви с 90% от бюджетните системи...

То с обикновенна газ върви камоли с ГИ.

Агис М210+Шарк 1200+апис дюзи + обикновенна цилиндрична бутилка с всичко нужно за монтажа 500лв. струва

Всичко нагоре е безмислена инвестиция...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в сайта си пише каде е сервиза .. ивелине прав си ... и да бецинко прав си :д както и да е .. избрах да сложат газта в "мишо ауто " .. оставих я днес в 10 .. и беше готова към 5 о.о ... сичко точно ... документи, монтиране и тн и тн ... обаче доиде един проблем който 100 % е от автомобила ми ... при неутрална , 1-ва и 2-ра  при рязко подаване на газ започва някакво странно сякаш давене ... и тръгва да гасне ... и преди имаше този проблем както и сега но на бензин почти не се усеща докато на газ  тресенето и сякаш липса на обороти е двойно ... та някой да има идея какво може да е :) ? извинявам се за уникалната пунктуация ;д ... бих се радвал ако някой сподели каквото и да е било ... 
п.п. фобос (4) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв сайт бе братчет :) Там е 595лв. което не е 500... Затова попитах къде е. А за твоята кола може да отидеш да ти врътнат една диагностика и да си щастлив.

Редактирано от avudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

500лв са частите, колега, вече колко ще те оръсят за монтаж е друга бира.

На два пъти бях недоволен от монтаж и се научих сам да слагам, и на няколко авера сложихме на колите, всичко е тип-топ карат си колите и си свиркат

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е вие не си ли правите гаргара така с колите си? Вярно е че докато не се хванеш няма да се научиш, но точно на моята кола ли да се уча :) Благода на всички за информацията

Редактирано от avudi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми отивам и му казвам че не ме кефи монтажа, вика няма друг начин, тва е показвам му после как съм го направил. Отговора: Еее ама то много играчка, 50 лв още тряа дадеш ако искаш. Казвам - Ок да ги дам ама нали друг начин нямаше?! И ме гледа тъпо. Аз държа да са ми изпипани нещата и от опита ми със сервизите (доста беден) просто няма как някой да ти пипа по колата с такова желание каквото ти.

Тия стари кочини няма свръх технологии че са се учиш, то или ти идва отвътре или не. Като не ти дреме, ходиш даваш 500 за монтаж и се "кефиш" вместо да купиш на жената бижу с тях и да си легнеш доволен от себе си, примерно...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега прав си, всеки иска да спести някой лев :) Просто при мисълта че тия 500лв могат да ми излязат през носа и се отказвам (пари пак ще изкарам... но ако стане беля? ) Иначе поздравления за вложения ентусиазъм :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...

В България всички сме специалисти по всичко за това сме на това дередже.Ако имаме закони като в Англия,Германия, няма да имате шанса да си слагате сами газови уредби и да бъдете опасни за обществото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...