Jump to content

Как ви се струва колата от тази обява на пръв поглед?


Recommended Posts

За 1-ви път ще се сблъсквам с Ауди А3 и не знам точно какво да гледам.Ако може дайте мнение как ви се струва ? Дали си заслужава да се види?Благодаря предварително.

 

 

 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11431102452622182&slink=9ku5a2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

И на мен твърде хубава за да е истина ми се струва.. Затова реших да попитам как ви се струва и на вас.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колегата друго ти казва - перфектен му е салонът в кавички!!! Погледни какво лъскаво лайно е тапицерията на шофьорската седалка и тази на шофьорската врата!

При това сигурно са прани и пак са като насрани.

И си представи нещата, които НЕ МОЖЕШ да видиш, каква ужасия са!

Отделно - тая кола като е била на 8 години е била на 143 000 и вероятно е била сладка количка, след още 6 години е минала само още 20 000 километра?

Тоя коптор е на минимум 250 000 км.

КРАЙНО ВРЕМЕ Е В БГ ДА СЕ ВКАРА ЗАКОН КАТО В ГЕРМАНИЯ ДА НЕ МОГАТ ДА ПИПАТ КИЛОМЕТРИТЕ, ИНАЧЕ ЗАТВОР!

Ама като знам в каква кочина с какви 240 помияри в парламента живеем, няма да стане скоро, всъщност никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Видях,че заден десен калник отгоре е вдлъбнат леко и нещо взе да ме отказва ...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадното е, че ако искаш да оправиш и боядисаш, баш това не е детайл, а цяла част калник, колонка и покрив. Т.е. трябва ако оправиш да е с преливане...на тоя цвят може и да не личи МНОГО, но ЗАТОВА не е оправен. Щото не може да се мине със 100 лв. за детайл. В общи линии не знам тия пари много ли са, малко ли са за тая кола, но в последно време видях няколко такива 1.9 прехвалени TDI-та с отворени мотори умрели като порове от отрова за мишки :()

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

но в последно време видях няколко такива 1.9 прехвалени TDI-та с отворени мотори умрели като порове от отрова за мишки :()

 

Е не е като да са чисто нови и да не са минали доста км тия тди-та.Дали твоя S204 ще мине поне половината безпроблемно не е много ясно.

 

Автора на темата,гледаш 14 годишен автомобил и слушаш съветите на хора,които ти обясняват,че не е нов.Ходи и гледай наживо,вземи някой разбиращ от коли и ВАГ с теб да ти помогне,пазари се за цената ако ти хареса,ако не-търси друг.

Редактирано от Reroll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простата математика показва, че предишния собственик е изминавал по 18 500км на година, което значи, че по тази сметка колата е на 259 000+- 10 000км. Аз вече съм решил да не давам торба с пари за 15-16г коли, защото горчивия ми опит показва, че това просто е бездънна яма, която се обезценява след всяко отваряне на вратата. 

Самата кола има добър външен вид и горе долу нормален вътрешен за километрите си. Почти на всяко Ауди и VW тапицерията на корите е отлепена или е тръгнала, а тапицерията на седалките е като опикана. За мен просто цената е доста висока за двувратка. Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейслифт без трилъчовия волан, скандално! 

Не е задължително като е фейслифт да е с трилъчевия волан.В случая топката на скоростния лост не е кръгла,а от елипсовидния модел,която върви с четирилъчевия волан.Подлакътника или е допълнително слаган или е претапициран защото е с кожа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не е като да са чисто нови и да не са минали доста км тия тди-та.Дали твоя S204 ще мине поне половината безпроблемно не е много ясно.

 

Автора на темата,гледаш 14 годишен автомобил и слушаш съветите на хора,които ти обясняват,че не е нов.Ходи и гледай наживо,вземи някой разбиращ от коли и ВАГ с теб да ти помогне,пазари се за цената ако ти хареса,ако не-търси друг.

Моят S204 изобщо не искам да го коментирам, че ми вдига нервите изключително много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...