Jump to content

A8 D3 TV проблем


CinereX

Recommended Posts

Здравейте колеги,

От скоро смених ТТ-то (откраднаха го, ако трябва да съм по-точен) с А8 2006 4.2 TDI с S пакет.

Имам доста питания за нея , но ще го правя като видя,че не мога да се оправя и то в отделни теми за да е по-лесно за намиране от други колеги със същия проблем.

 

Проблема с TV-то ми е следния: имам звук но не и картина независимо дали съм на едно място или в движение (изключена е функцията да спира картината в движение). Не знам дали съм с дигитален или аналогов тунер , но си мисля да е дигитален, защото не би трябвало и звук да хващам (или греша?). На дисплея пише името на канала и DVB-T(каквото и да значи това).

 

И другото ми питане е каква модификация да направя за да мога да ползвам USB за музика? Търся AMI в EBAY но има само едно което е от щатите и със всички такси ще дойде много скъпо. Ако се сещате някой да продава или за някаква друга опция, ще съм много благодарен да споделите.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди от тези години слагат три вида тв тунер и аналогов, дигитален и хриден- комбинация от дигитален и аналогов. Проблема е,че дигиталния стандарт за телевизия в България не е същия като в другите европейски страни, затова има звук без картина. Решението е не оригинален афтърмаркет тв тунер да ти го монтират на колата, в някои от аудио центровете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решението е не оригинален афтърмаркет тв тунер да ти го монтират на колата, в някои от аудио центровете.

 

 

а някой може ли да сподели опит - къде са му направили такъв монтаж, колко струва и какъв е резултата ?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може ли някой с работещо ТВ, докато е на телевизия, да натисне копчето Setup, и да види на кой регион му е нагласена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колега първо провери с VAG COM или чисто физически какъв ти е тунера и тогава да говорим, че иначе само приказваме. Ако тунера е дигитален или хибриден, имам интерес да го купя след като минеш на афтър маркет версията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...