Jump to content

нивомер на горивото на б5


gospoboi

Recommended Posts

Колеги можете ли да ми кажете стрелката която показва горивото и лампата за резервата както и бипкането когато стигне резервата разделени ли са ?Искам да кажа че забелязах напоследък когато стрелката стигне последната бяла чврта където се включваше звуков сигнал и лампата светва вече не се включва звук нито светлина и вече ме е страх да карам данеби да ми свърши нафтата.Колата ми е фейс 2.5 тди 1999.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз резервоара го пълня винаги защото колата я карам като служебна но зареждах щом ми светне лампата.така засичам разхода и пиша пътнен лист зада приключа месеца но последния път забелязах че не ми светна лампата и сипах двайсет литра докато стигнах пак бялата черта кадето се включва лампата и пак несветна.Тогава се притесних че можеби има проблем и незнан колко гориво има зада карам до ново зареждане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема, извинявам се, че ползвам тази на колегата.Карам Ауди А4 АДР 98год.седан, преди повече от месец ме удариха странично и веднага след удара стрелката на бензина падна в нулево положение и лампата свети постоянно, а имах над половин резервоар с бензин.От тогава до сега е все така, а бензин има доста.Проверих за прекъснат кабел - няма, правихме тест на таблото - работи, отворих сондата в багажника, дадохме буксата на късо и показа реално колко бензин има.Поплавъка седи в горно положение, не е потънал в бензина, а е само потопен в него.Не успях да извадя цялата сонда от резервоара, а само тази част, която е с двата маркуча и буксата.Някакви идеи и съвети от какво е и как да го оправя? 

Благодаря предварително! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...