Jump to content

A4 B7 2007 закупуване - мултитроник проблем


Recommended Posts

Здравейте колеги,

Наскоро се разделих с моята А3 8Р 2.0 ТДИ и искам да си взема нещо по голямо. Спрях се на А4 В7 2007 - http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11430555085062135&slink=9qs7i2 .

Колата е в перфектно състояние и утре ще я закарам на диагностика. но тъй като не съм запознат с тази скоростна кутия, ще съм благодарен ако някой може да ми каже 2-3 думи за нея.

Също така единственият проблем е, че на таблото където пише предавките вместо да свети само тази, която е активна, светят всички заедно в червено и светят, въпреки че пробвахме колата и работи перфетно.

Моля за мнение.

Благодаря предварително!

П.С Колата е мултитроник с 7 скорости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,аз карам със същата скоростна кутия и съм имал този проблем преди година.Това е проблем в командния блок на кутията,сваля се и се прави,но след време пак се появява,така ми обясни Мишо-бога на тия кутии.Причината е,че тоя блок се намира в картера с маслото и е потопен реално в него,така че след време колкото и да е херметически затворен в него прониква масло,което всъщност прецаква работата му.За мултитроника са изписани тонове материал тук,изчел съм ги,говорил съм и с Мишо и аз лично не бих купил повече автомобил с такава кутия,просто защото са скъпи за подръжка и се чупят по-често спрямо други кутии.Съвета на Мишо към мен беше като се прецака нещо по моята да слагам с ръчни скорости.Съжалявам ако съм те разочаровал,иначе избора ти е добър,хубава е колата ;-)Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно като са сменяли казнчето(изглежда чисто ново), им се е досвидяло лев за 1 кило да долеят.Само да не отива някаде другаде, че тогава ще е кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така единственият проблем е, че на таблото където пише предавките вместо да свети само тази, която е активна, светят всички заедно в червено и светят, въпреки че пробвахме колата и работи перфетно.

.

Проблем с кутията, казваш го като дребно нещо, а не е. Ремонт между 800 и два пъти по толкова-ориентировъчно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се изразява със сума около 600 за комп втора употреба и после пари за монтаж .Имах такава на втората година сменях компа и колата изкара още 5 години вярна служба.Не съм я жалил въобще ,сега се метнах на Б8 пак с мулти .За някой мазохизъм за други кеф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...