Jump to content

Пране на салон


deox87

Recommended Posts

Аз скоро ги прах с това:

Motip Dupli

Продукт: MOTIP - за защита, смазване, монтаж, подготовка и почистване Спрей за почистване на текстил

Ефективна, бързо съхнещи пяна със силни разграждащи свойства за почистване на текстил. Препаратът е лесен за употреба и неутрализира неприятните миризми. Оставя лек, ненатрапчив аромат.

Изпраха се супер и изсъхнаха за 1-2 часа а бяха черни от мръсотия особено подлкатника!

 

post-41661-0-88874200-1433358174_thumb.j

Редактирано от talaz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

$_35.JPG

 

Върши добра работа, единствено остават очертания на петното, което си намокрил и търкал, трябва да напръскаш с чиста вода по-голяма зона след това и да подсушиш за да няма видими следи. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти е впечатлението на теб от спрея?Гледам че си копирал написаното от сайта.

 Колега, недовиждаш ли  какво ли?? Под копираното от сайта съм изразил лично впечатление и даже опита ми  с моите много мръсни седалки както изрично си пише! Така, че не разбирам въпроса ти??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

.. Ясно!

Снощи поръчах един флакон и вече го чакам, като дойде ще го пробам и ще дам отзив :)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова, с на Karcher уредите за 40 кинта. Сега ще ги викам тия дни. Много добре, приятна миризма и съхне за 4- 5 часа на топло време и отворени врати. Във vsichkioferti има подобни предложения!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това си го купих току що: http://vo.grupo.bg/all/oferta-prane-sedalki-zadglavnitsi-avtomobil-samo-vmesto-vash-adres-firma-51864?aff_id=119 

 

Миналата година същите ми свършиха идеална работа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...