Jump to content

Скъсано въже на ел. прозорец на Audi B4 1,9TDi /1995г./


DStefanov

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

От няколко дни ел. стъклото на шофьорската врата врата спря да се отваря и затваря. Първо си помислих, че е от бутона проблема, но при натискането му се усещане механично помръдване и дотам. Днес реших да разглобя кората на вратата и за мое голямо съжаление проблемът се оказа /поне това, което видях/ скъсано въже и макарата с ел. мотора беше паднала на дъното на вратата /не знам къде би трябвало да седи/. От видяното по моя преценка мисля, че няма да мога да се справя сам с проблема и по този повод искам да Ви помоля да ми препоръчате добър и коректен майстор, който няма да ми "отреже" главата. Хубаво е той да види и прецени, какво въже трябва да се вземе и дали само това е проблема.

Благодаря за отделеното време!

Поздрави. Даниел!

Редактирано от DStefanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш два варианта:

-сваляш твоя механизъм/става лесно,щом си махнал кората/ и го носиш да го ремонтират,например тук:

http://mikrondocev.com/bg/

-отиваш до автоморгите на колегите,които се занимават само с Ауди и взимаш цял,здрав механизъм/аз така бих направил/

Редактирано от jordanik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах същия проблем с моето и си купих цял механизъм от интернет за 25 лева защото по моргите искат 50-60 а в нета за 40-60 взимаш цялата врата оборудвана и си го сменяш много лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите и съветите колеги!

Първо ще се опитам да сваля механизма /не ми се стори много лесно/ после ще търся в интернет! Ще пиша какво съм направил :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...