Jump to content

Мнение относно конкретен автомобил


Recommended Posts

"Силата на мотора идва от самия мотор това го прави по еластичен по натоврване." Това и още доста бисери в описанието мен лично биха ме отказали от оглед,но всеки сам си решава

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и ограничено да Ви се стори, но хич не ми харесва мишкуването и свалянето на алуминиевите джанти и замяната им със стоманени с брутално грозни тасове. В тази комбинация 3.0 атмосферен бензин + автомат + куатро може да не те впечатли с динамика, все пак ще върви приятно. Разхода си остава не малък за вървенето.

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11422199616500700&slink=9y3p5x

 

Тази е карана доста, но като двигател според мен е по-добре и дълги години ще ти слага усмивка на лицето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това 2.7 е доста добро като екстри :) Моята е със същото обурудване без печката,но съм в проект да я слагам.Както в проект е ел.щората на задното стъкло,защото съм седан.Да уточня,че двигателя не ми е 2.7 :) Остана само и щори за задните врати да си намеря и ще е със възможно всички екстри предлагани от ауди за купето С5 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този екземпляр утре ще бъде огледан и евентуално капариран

Мерси на всички за мненията 

А това за коментара под обявата го видях след като пуснах темата 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...