Jump to content

Запитване за покупка


Recommended Posts

Здравейте тъй като нов член на ауди форума имам да направя едно запитване спешно за една обява, като мнение и дали си заслужава 

 

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11436155149149231&slink=a42eos

 

 

Гледах също мн добри отзиви и за 1.9  , 131 , клоня към автомат защото е голямо удобство , но мисля че и бензина на газ също е добре , просто данъка му е доста по нагоре но ако се замислиш над консумативите мисля ,че дизела ще е по проблем предвид боклуците от дизели в БГ Прочетох някой теми също ако някой има и какво да каже ще съм благодарен Поздрави и успехи на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Описанието на обявата ми хареса изглежда коректен продавача поне на този етап иска си гледане на място ако щетите могат да минат каско за теб е супер щото ще е вземеш свежа след това салона ако не е скъсан се почиства кожата лесно има вече уникална за целта химия на пазара

мотора е дъвкан много тука този е и газифициран не знам как се справя на газ трябва да се види на живо

лично аз бих я огледал щото ми хареса коментара за автомобила....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да снимките са преди това правени Дори ако може да се мине за щета да се оправи всичко и да се боядиса не синя а черна ще е мн по готино Иначе колата си е с доста екстри , единственото което не ми харесва е че няма автопилот  , кожата изглежда доста запазена и подкрепям мнението , че вече с химия стават като на 20 хил км кожите им вътре....  Вие какво мислите като мнение , 1.9 или 3.0 е по добре защото от четеното за другите двигатели бензинови няма добри мнения а доколкото за газ=та тя е слагана скоро поне по обявата.... И в какво състояние е в момента колата също не се знае но ако за тези пари я оправят ще стане като нова и както казах дори черна ще е много по красива 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходи я гледай и ,ако ти хареса я взимай и си я пребоядисай сам,че това цялостно пребоядисване за 800 лева представям си колко ще е качествено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данъка аз го проверих Около 500 , 480 нещо такова за ст загора беше , но ме интересуваха другите неща който са важни понеже ме нямаше няколко год. в БГ и не знам как стоят нещата застраховки граждански и т.н. затова попитах освен данъка колко ще му е като цена за другите неща в рамките доколкото може да се отг. не с точност  затова и казах че се извинявам за тъпия въпрос 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ГО би струвала около 180-200 лв на година, Техн. преглед 35-40 лв, Автокаско (по желение) 300-400 лв максимум зависи на каква сума ще я застраховаш.

 

Данъкът ще ти бъде най-голямото перо. 

 

Нямам пряко впечатление от тези автомобили, но продавача изглежда коректен. Трябва да се види. 

 

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи едно 1000 лв. на година си ги хваща..... Автомобила е добре вътре особено ми харесва много , яд ме е че няма автопилот но това да е кусура винаги може да се направи според мен . Иначе ако се пребоядиса черен ще е мн по яко , джантите са супер също и ако се говори за малко коментар на цената , все пак до края на годината си има време и няма нужда от плащане на нищо 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, вие ебавате ли се? Кое му е коректното на собственик, дето не е пуснал РЕАЛНИ снимки на колата>?
ТОлкова няма един телефон/фото да снима ДНЕС как изглежда? Това е несериозно, бе, хора, как може такъв мърлявец да го наричате коректен продавач?

Кола само по снимка не се купува, ама дайте да я снимаме колата като излиза от завода и после след 20 години с тия снимки да я продаваме...

Претапициран волан, уговорки за смешните 800 лв. за ЦЯЛОСТНО пребоядисване (говори пак колко голям мърляч е)...

Колата преди градушки или там каквото е...дори е карана без винетка...или жената само в града я е карала...

Кожа не се пере...а така го е написал....ужас, бЕгай от тоя кошер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен това ме  дразни , че продава нещо което няма снимки и мисля , че тук хората от мобиле са виновни защото тяхната алчност пък да има обяви край няма Не може да си посредник с нещо като продажба ( същото като със зк) и да не носиш никаква вина Най малкото като си посредник за продажби.

 

Колата иначе има добра визия но ти си много прав Кожа за пране няма има замазване боядисване и т.н. , винетката това да е проблема вижда се на снимките и др ауди може би най вероятно се продават все и се кара чат пат, цялостно за 800  лв може но в др град не софия Вчера цял ден съм чел това че  има хора който в Ямбол и т.н. с малко горница като труд от майстор ги правят с хубави бой Имаше цени на литър и т.н. да не търся сега. Като цяло най вероятно иска да я махне заради градушката но мисля да му звънна да ми покаже снимки реални за да не се разкарвам до софия и накрая да се ядосвам понеже съм и в дилеми дали такова ауди или 3ка бмв 2003-2005 г.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...