Jump to content

Визитник и поставка за чаша с подсветки


Nikieva

Recommended Posts

Хаиде де колега виж станахме много които се интересуваме нали затова е форума да си помагаме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, че диодите отзад и лентата до отпред не са достатъчни. Зад предния панел на символа има още един Г-образен светловод, който го осветява. Освен оригинално, всичко според мен е компромис.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Има да,иначе няма как да стигне светлината до съответния символ.Дори и да се изкара диода отпред,както съм направил аз и както е в по новата ревизия,пак трябва да се изреже светловода.Не мисля,че на снимката която съм постнал има разлика от оригиналното....да вметна светлината която се вижда под поставката за чаша,вече не се вижда.

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

:Д Колега не ти ли остана малко свободно време да цъкнеш това което си направил да придобием представа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да снимам трябва пак да разглабям и да вадя.Просто си извадете визитника и поставкта и ще ви обясня кое как са стане.Елементарно е,не съм сътворил кой знае какво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги, как се вади тази поставка? Онзи ден разглобих всичко около нея, но се оказа, че няма смисъл :D Просто не успявам да я махна от дупката й...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тази навита ламаринка, служеща за изваждане на поставката се закача там където съм оградил. Е при мен се счупи пластмасата и сега не ми е много ясно как точно да я закрепя. Чудя се, с двукомпонентно лепило дали ще държи...

post-17551-0-86499800-1455466844_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...