Jump to content

teniski-posledna porychka


Guest RED-AUDI

Recommended Posts

Na sreshtata na 16.05 shte sybera poslednite porychki za flanelki.

Koito iska da porychva - da go napravi sega, zashtoto poveche niama da se zanimavam.

Porychanite ot minalata sreshta flanelki ne sa gotovi vse oshte, zashtoto sa edva 6 br., kogato stanat ( a tova she e skoro) nad 10 br - otivam, porychvam gi i sled tova gi razdavam.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Na sreshtata na 16.05 shte sybera poslednite porychki za flanelki.

Koito iska da porychva - da go napravi sega, zashtoto poveche niama da se zanimavam.

Porychanite ot minalata sreshta flanelki ne sa gotovi vse oshte, zashtoto sa edva 6 br., kogato stanat ( a tova she e skoro) nad 10 br - otivam, porychvam gi i sled tova gi razdavam.

Галя не обрьщай внимание на отрицателните изказвания,много хора са на твойта позиция.Справяш се прекрасно,аз гласувам да направиш един последен компромис.Лично мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Na sreshtata na 16.05 shte sybera poslednite porychki za flanelki.

Koito iska da porychva - da go napravi sega, zashtoto poveche niama da se zanimavam.

Porychanite ot minalata sreshta flanelki ne sa gotovi vse oshte, zashtoto sa edva 6 br., kogato stanat ( a tova she e skoro) nad 10 br - otivam, porychvam gi i sled tova gi razdavam.

Галя не обрьщай внимание на отрицателните изказвания,много хора са на твойта позиция.Справяш се прекрасно,аз гласувам да направиш един последен компромис.Лично мнение.

ЗА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИШ - САМО ТАКА! ТИ СИ НОМЕР 1!!! НЕ СПИРАЙ, ВСИЧКИ ОЦЕНЯВАМЕ ТОВА КОЕТО ПРАВИШ!!!

:o:o;);):o;):o;););):o:o:);););):o:o;);););):o:o;);););):o:o;);););):o:o:o;););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops:

Blagodaria za podkrepata!

Principno tuk ima mnogo hora, koito sa mi strashno spmpatichni! S niakoi sum i dobra priatelka. imenno zaradi tiah ne mi se shte da pravia takiva rezki iziavlenia i obeshtavam, che shte si pomislia ....

A i v kraina smetka - v imeto na dobroto - moje bi shte si promenia reshenieto.

Horch, a tova, koeto do momenta sum vyrshila e bilo za moe udovletvorenie i za obshtoto blago, ni nai-malko me e grija dali sum nomer 1 ili nomer 100 :);)

Vajnoto e da ima efekt ot usiliata, a ostanaloto ..... da sme jivi i zdravi!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops:  

Blagodaria za podkrepata!

Principno tuk ima mnogo hora, koito sa mi strashno spmpatichni! S niakoi sum i dobra priatelka. imenno zaradi tiah ne mi se shte da pravia takiva rezki iziavlenia i obeshtavam, che shte si pomislia ....

A i v kraina smetka - v imeto na dobroto - moje bi shte si promenia reshenieto.

Horch, a tova, koeto do momenta sum vyrshila e bilo za moe udovletvorenie i za obshtoto blago, ni nai-malko me e grija dali sum nomer 1 ili nomer 100  :)  ;)  

Vajnoto e da ima efekt ot usiliata, a ostanaloto ..... da sme jivi i zdravi!

Сигурен бях,че ще размислиш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops:  

Horch, a tova, koeto do momenta sum vyrshila e bilo za moe udovletvorenie i za obshtoto blago, ni nai-malko me e grija dali sum nomer 1 ili nomer 100  :)  ;)  

!

Ти си знай, че си номер 1, а пък за тези, които не оценяват какво вършиш за хората от клуба, сети се сама какво остава от стотицата ;);) !!!!!!!!!!!!!!!1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да си поръчам сега от тук...

Искам една черна, с надпис Quattro и Гущера отзад.Размер-М.

Пиши и къде и кога ще ти е удобно да ти дам парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да си поръчам сега от тук...

Искам една черна, с надпис Quattro и Гущера отзад.Размер-М.

Пиши и къде и кога ще ти е удобно да ти дам парите.

Добре бе пичове и дами. Като искате фанелки и има пусната тема предварително, защо не идвате по срещите. И без това Галя си има достатъчно ангажименти сега, направила си е труда въпреки всичко да дойде на срещата, и пак има такива постове. Вземете се в малко в ръце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами то и аз бих си купил няколко, но съм от Добрич  :roll:

И аз съм от далече. Червено Ауди би ли била така добра, каквато доколкото усещам си по природа, да направиш един компромис със селянчета като нас и ако имаме път към Столицата да ти поръчаме предварително неколко бройки пък да си ги земем като се видим (на нарочна среща) :?: Штото иначе като се видим на Морето или на друго място няма да можем да се познаем - или пък ще можем - Софиянци и др. от региона ще са с фланелки 8) , другите ще сме голи до кръста :);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... другите ще сме голи до кръста ;)   ;)
Предложение: направете си четири преплетени окръжности /сещате се/ на гърдите с плажно мляко и се печете няколко часа на плажа. После по желание, ако имате под ръка някой по-изкусен с четката - на гърба едно гущерче, още няколко часа и сте готови - подозирам, че изключително много ще заприличате на червената quattro

:);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...