Jump to content

Къде се намира номерът на двигателя - 2.0TDI BMM


plamenbv

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Дойде време да регистрирам колата и в момента съм се наредил на една дива опашка пред КАТ Видин. При огледа на колата ще искат да видят номерът на мотора и този на рамата. Рамата е ясна - знам го къде е, но за мотора гледах, гледах и нищо не открих никъде. Виждам някакви номера отпред на главата, но явно не са те. В талона ми е записан номер с BMM******, но такова нещо никъде не видях по мотора.

 

Някой дали знае къде се намира тоя номер на 8-клапановия мотор BMM?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В дясно от масления охладител кадето се захваща скоростната кутия за двигателя.

Точно там трябва да е:

 

Screen_Shot157.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я гледах тази илюстрация. Опитах се да открия табелката там, но при мен там има някаква метална планка + още 4-5 маркуча, които не помръдват кой знае колко.. Светих, светих, гледах, табелка не видях.

 

Всъщност извадих късмет, че чичката от КАТ беше вече нервен и просто погледна VIN-a и каза "айде бей да ти свалят номерата!".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номера не е на табелка, а е набит направо на блока където са ти показали. Качвам една снимка да видиш как изглежда. Дано са ти написали на талона за номер на двигател не се чете или без номер, че ако има разминаване може да имаш проблем след време когато решиш да се разделиш с автомобила и новия собственик  е от друг град. Забърши хубаво и ако има номер ще се види.

post-13200-0-02491100-1441471177_thumb.j

post-13200-0-02491100-1441471177_thumb.j

post-13200-0-02491100-1441471177_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...