Jump to content

Разглобяване капака на подлакътник.


TiL

Recommended Posts

Колеги имам проблем с подлакътника. Понеже в градски условия подлакътника ми пречи и винаги го вдигам, то понягога самия капак на подлакътника се отваря и всичко каквото има вътре изпадва в краката на хората отзад. Някой отварял ли е самия капак(с кожа съм) и ремонтирал ли е "закопчващия" механизъм. Явно има някаква пружинка или щифт които при мен са отслабнали и е упражняват добър натиск а дръжката от която се отваря капака.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моя механизъм беше много лошо счупен и направо купих капак за 40 лева. Иначе има едни финни пластинки които могат да се ремонтират - като за начало го свали от мястото му и го разгледай - с малко зор и надрани пръсти излизаха карантиите вътре в заключалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или имам липси или моя капак няма пластинки. Под копчето има само една стоманена "тел" и нищо повече. Случайно ги видях тези ремонтни комплекти и мисля да се възползвям ако не намеря читав капак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти и линк към целия капак  http://olx.bg/ad/kapak-za-podlakatnik-audi-a4-s4a6-s6-allroad-ID5sFwe.html#6b22246714

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да - разликата в кожата е минимална(леко в текстурата) а пластмасата няма разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...