Jump to content

А8 2004г. проблем в менюто за регулиране на окачването?


audim5

Recommended Posts

От скоро (няколко дни) имам въпросното Ауди А8 3.0Д 2004г. и колата седи само висока и при влизане в менюто за окачването първо ми дава dinamyc неактивно и неможе да се цъкне върху него и като отида в seting ми дава Towing mode само на ON и неможе да остане на OFF a само на ON.Дали двете неша са свързани да споделите ако знаете!

ето снимки:

post-45807-0-65694600-1443652996_thumb.j

post-45807-0-22490000-1443653011_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери ли я за грешки в окачването, towing е опцията за евентуално дърпане на друг обект.Аз до сега не съм го ползвал, но при положение, че ограниченето в този режим(lift) ти е 80-85км, може и някак да са свързани с оглед на това, че като дърпаш не можеш караш с висока скорост.След малко ще ъпдейтна отговора като сляза до колата дали и при мен може да стане така ако е вдигната, но виж дали не е светнал някой сензор или нещо друго при проверка.Ако си от София и нямаш кабел пиши ми лично да се чуем.

Едит: Значи, дори и при лифт си стои towing mode на off, така че нещо друго има, трябва да се закачи да се погледне.

Редактирано от EntireWorld
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, ако имаш възможност да качиш грешката, каква точно част си сменил и колко пари е струвало, може да бъде полезно на някой в бъдеще с подобен проблем :)))) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката как точно беше като код но гласеше няма комуникация с модула на окачването.Това е компютъра отговарящ за въздушното окачване намиращ се зад жабката,Намерих го 120лв. и се закача без да е нужно кодиране.

Ето снимка какво представлява

post-45807-0-81605800-1444157954_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен за теглене, този режим "towing mode" трябва да се използа и при вдигане на колата - например за смяна на гуми, иначе стават проблемчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джакинг мод е както казват колегите само при вдигане на колата, защото иначе има опасност да изпусне някоя възглавница, другото е за боксиране, да не се вдига и сваля.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...