Jump to content

Въпрос за тунинг


Recommended Posts

Колеги имам двигател 1.8 GTE 112 hp механична инжекция DZ ! Искам да му сложа бързи валове , и други такива работи но въпросът ми е къде мога да намеря магазин или някой да продава в България искам да направя тунинг точно на този двигател ще сменя вала ,маховика , бутала , клапани ............ от къде мога да намеря части спортни или ...... ? Благодаря предварително ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях виждал тема за тунинговане на ауди 80, евала!

В HEED AUTOможе  да провериш за спортни части. Между другото колко е бюджетът за този тунинг проект?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi 80 B2 GTE quattro 1985 година с дигитални уреди и подгрев на седалките снимки малко по късничко :P

EЕ това е колата,Браво!Успех с тунинга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига де, човека е решил да си я остави с оригиналния мотор и да се заиграе с него. И явно е наясно че това ще струва пари и време.

Винаги може да насади тръцко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ще струва доста пари - ако искаш да се промени нещо и колата да тръгне осезаемо, не мисля че може да се говори за под 4-5 хиляди лева, като това го казвам просто, за да не ме изядат останалите. Иначе си мисля, за пет цифрено число. Не съм запознат с автомобила, но щом юзърите преди мен са писали, че е рядко срещан, по-разумно би било да го поддържаш в перфектно състояние, отколкото да го тунинговаш. 

 

Ако ще го тунинговаш - моторът е друг и е с принудително пълнене, не е асматик :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...