Jump to content

Турбо разлики


borsuka

Recommended Posts

здравеите колеги наскоро на колицата ми издъхна турбото, въпросат ми е различните 2.5 мотори в порядака на 2001г. дали турбото е аднакво или има разлика от моито на мотор АКЕ.някои ако е запознат да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На АКЕ е GTV 2062 мисля , на 150 кс е по-малко , пасва но не е за този мотор , търси от 180 кс. Има една фирма в София продава сърцевини за турбо (turbo core ) на много сносни цени 300-400 лв . с 6 месеца гаранция и не са китайски ,балансирани готови за мотнтаж . Само развиваш 2та охлюва и слагаш новото . Аз лично купих такова и карам почти 1г или около 30к  км и няма проблеми . 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро искам да разбера каква е разликата между  GT2052V които го дават за 180кс. и UNT20 които го дават за 150кс. и по незнаина причина аз сам с такъв.на АКЕ 180кс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е колега видимо бе че е правено нещо има болтове с различни глави но не знам аз какво да си търся такова каквото е в момента или такова каквото трябва да е.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо ще търсиш? На твоето на не му е отлетял хиликоптера.

 Хоп-грешка, не чета... че ти е заминала.  Според мен или оригинал, или по-голяма, да държи на жега и напън. Даже има и хибридни.

 Ако искаш да  да имаш душеЖИВ.

Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ти с кои вид турбо си знам че бе 180кс. маи.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора колега,остава мистерията защо аз не сам с такова и разликата между двете (ако изобщо има такава)

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се каза по-нагоре, най-вероятно твоето е сменяно. Не знам дали VNT не се слагат на 1,9 и съответно да не са подходящи за 2.5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след като закупих турбо 2ра упетреба GT2052V и го сравних с VNT20 което бе моито старото не открих разлики.казвам го за информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...