Jump to content

Странно бучене на Ауди а4 б6 1.9 тди


Митака55555

Recommended Posts

Здравейте,колега, меката връзка ми я смениха в М комплект (голямото хале)преди 2 год, и съм изключително доволен.Предложиха ми две възможности:китайче и европейска (която беше малко по-скъпа) избрах европейската,и не съжалявам .А колкото се отнася за тоя" търговец"и мен ме направи на калинка с един клапан N75

цели три седмици и куп поразий по мотора.Успех с ремонта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених ги с оригинални, старите се бяха отпуснали доста, и да знаете 4 на брой са.Утре мога да напиша номерата на четирите, за да не се объркват  търговците,че все нещо и не излизало на програмите за проверка на оригинални части и в последствие да си патят клиентите!!!

Колко ти излезе  меката връзка с монтажа? Тук ми искат 60 лева, но не питах китайска ли, европейска ли?

Най вероятно малкото бучене, което остана е от меката връзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши цените като пишеш номерата ако е възможно.И от къде си ги взимал.

 

Редактирано от nikolay80
Грешка
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте, да ме извинява колегата че му ползвам темата, но и при мен се получи нещо подобно и като чета взех да се плаша. Днес сутринта като запалих колата и се чу много странен тъп шум от дясната страна на колата. Вдигнах капака и от кутията на въздушния филтър се чува едно чукане все едно от тъпан. Четох някъде по горе че било лошо- някой да светне по въпроса нещо.Колата е А4Б6-131к , дизел

Редактирано от miti4nia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...