Jump to content

Рециклиране на Компресор за Въздушно окачване ?


Svetosalav

Recommended Posts

Здравеите Колеги.

Мисля че из форума имаше една тема и кординати на колега от форума който се занимава с рециклиране на компресора за въздушно окачване,но не открих темата. Става въпрос за компресор на А8 д3. Ако някой се сеща да сподели кординати, или ако някой може да препоръча място където да се направи това също да сподели. Благодаря предварително. 

Редактирано от Svetosalav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не съм наясно,но ми каза уважаван майстор на Ауди,че само вземат парите и набиват фтулка, която не издържа много време и после пак същото. Това го правят,когато автомобила е за продаване. Не ангажирам никой с моето мнение.

Редактирано от joro_85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за сега. ще карам така. До миналата седмица щом запаля  колата и светваше зелената лапичка за 20-30 сек. и изгасва, от време на време пак се пускаше за малко докато карам, държа я само  на comfort.И понякога светваше оранжевата докато не изключа колата и не запаля отново.

 

След един малък инцидент миналата седмица  колата ми падна от крика докато сменях гума.(Бях заключил окачването)Възглавниците спаднаха. След като я вдигнахме и сложих резервната   я запалих колата се вдигна и от тогава за седмица  и полвина лампичката да е светнала  един път за не повече от 5-10сек. Оранжевата за сега не се е появявала. :stupid:  :stupid:

Редактирано от Svetosalav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости като рециклиране и т.н.

А ако все пак ти се занимава, в ибей има китове за рециклиране.

 

http://www.air-suspension-shop.com/Audi-A8-D3-Kompressor-OEM-Diesel-4E0616007E-Luftfederung

 

Е това е твоя компресор.

Плаща се с Пейпал и след 2 дни е при теб.

Дават и гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да предложението на Шнура е мнгоо добро и опрделено си заслужава пред рециклирането което може да е с неясен край.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз рециклирах и след това си купих нов. Ефекта от рециклажа беше моментен, за около две седмици. Върнаха ми парите, но не и изгубеното време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...