Jump to content

Bluethoot модул за а6 с5


Bogich73

Recommended Posts

Здравейте ! Най-пред честита 2016 и за много безавариини години !

Да Ви попитам дали някой е поставял някакъв блутут модул на а6 с5 2002 с голямото цветно радио ( може би е concert като от приложената снимка ) ?

Дали също така е възможно да се използва третия режим ( тв тунер ) като като вход за отделен външен аудио източник ?

Предполагам е писано и преди , но аз не намерих точни отговори затова се извинявам ако Ви занимавам излишно .

Просто ми е понякога досадно да спирам и да сменям сд в багажника , та затова търся алтернативи .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти т.нар дигитален чейнджър. Устройство което се връзва на мястото на оригиналния чейнджър.

Аз си купих такова на ГРОМ аудио. 300 пари + 100 за блутуут. Мога да слушам през AUX, USB и Bluetooth. Мога и да водя разговори.

Не са малко пари.

За тея пари можеш да си сложиш произволен Pioneer 2DIN или нещо такова което има същите функции, просто ще изглежда НЕоригинално. Но пък от няколко места ме увериха че ще свири по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ти т.нар дигитален чейнджър. Устройство което се връзва на мястото на оригиналния чейнджър.

Аз си купих такова на ГРОМ аудио. 300 пари + 100 за блутуут. Мога да слушам през AUX, USB и Bluetooth. Мога и да водя разговори.

Не са малко пари.

За тея пари можеш да си сложиш произволен Pioneer 2DIN или нещо такова което има същите функции, просто ще изглежда НЕоригинално. Но пък от няколко места ме увериха че ще свири по-добре.

Благодаря... Найстина не са малко пари.

Все пак си остава въпроса за аудио источник включен към празния вход на липсващия тв тунер , ако някой е доволен от нещо което ползва ( като звук на първо място и като работа на второ ) , нека сподели .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам може да се изведе аукс през мини дин буксата, но ще имаш само звук без картина. Има колеги слагат цифрови тунери(от тея за домашните телевизори), но не знам дали става без да имаш оригинален тунер и през него. Каквото и да правиш повече от 100-150лв за тия простотии не давай, защото за 400-500лв ще купиш друг двоен дин който ще слага в малкия си джоб тая смешна пръчка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...