Jump to content

Интериорно осветление не спира. A4 B5 97


kykls

Recommended Posts

Колеги здравейте, Осветлението в купето не спира да свети.Смених Комфорт модула с работещ-проблема остана, изключих алармата-продължават да свети.Не спират дори когато съм в движение.

На Vag -Com на 35- Central LOcked ми излиза индикация като отворя всяка врата,двете задни и до шофьорската по отделно 100 (единици) ,на багажника 1000 и на шофьорската 10,интересно ми е на шофьорската толкова ли трябва да дава,

 

И ако не това е проблема то дайте идеи!!!

 

Благодаря!!!

Редактирано от kykls
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същия проблем имам и аз. При мен се получи около три дни след смяна на микроключето на шофьорската врата. Ще следя темата с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги проблемите ви са от микро ключетата във бравите на вратите.Просто трябва да ги смените и нещата се оправят,препоръчително е да се смени на шофьорската и на пасажерската врата защото те са най често използвани и отваряеми.В добър ел.сервиз ще ви се реши проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микро-ключетата за централното и за плафоните са различни в една брава.

Зависи от екстрите стигат до 3 ( три ) броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа - намерих проблема,алармата свири постоянно така че предположих че проблема е свързан.Комфорт модула управлява маса която при мен беше окъсила с постоянната маса за осветлението, при кабела за плафона,

Пак повтарям че плафона не спираше освен при разкачен акумулатор.

При същия проблем при колеги давам леки указания,като предварително са проверили да не би проблема да не е от самия модул.

Кабелите на задна лява лампа по задната колона след това под цялата задна седалка и се срещат с кабелите на задна дясна лампа, минават под пластмасовия вътрешен перваз до купчината от конектори в дясно ,под жабката.Свързват се в един от конекторите като от 6 кабелчета остават 3 и минават зад цялото табло до конекторите на лявата страна под релетата където се свързват пак в конектор с кабелите на плафона.По сноповете кабели също има връзки.

Моя проблем е от този кабел за плафона , като съм си сменял тапицерията на тавана съм го затиснал или ударил.

 

Успех на колегите с подобен проблем защото си е играчка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...