Jump to content

Проблем с халогени а4 б7


Михалев

Recommended Posts

Здравейте колеги имам следния казус преди седмица купих а4 б7 2.0 140 коня 2005 год., но халогенните ми фарове нещо не светят като дам на контакт си дава грешката в ляв и десен, някой може ли да ми каже от какво може да бъде този проблем, а също така и как да ги сваля за да ги поправя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да са забравили да включат буксите ,ако са сваляли бронята; )

 

Или по-скоро буксата отляво, която свързва инсталацията на бронята с тази на колата...

 

Милчев бронята е сваляна при обслужването и това е ясно за този модел... но аз сега сефте се сблъсквам с този модел до сега бях на А3 ... и сега докато привикна към този.. :) 

Pav3l къде точно се намира тази букса можеш ли да ми кажеш ? Иначе фарове всичко работи само халогенните фарове дават грешка и двата ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно под левияв фар кабела минава между калника и казанчето за стъкломиене, като завършва с букса с четири места, но с три кабела. В нея се включва инсталацията на бронята за халогените.

Всъщност първо виж дали са здрави лампите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

крушките са здрави, но не мога да си обясня защо не светят за първи път се занимавам с модела и още съм като ударен с мокър парцал ...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема може би на половина е решен установи се,че крушките са здрави и светят, но до самата букса в която се свързват няма ток... някой, някакви идей?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушон може да е изгорял. Като са сваляли бронята за обслужване може да са дали на късо и от това да ти е проблема.  Само не знам кой точно е номера на бушона.Дано съм помогнал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Сега точно я закачихме и изписва грешка слабо натоварване до плюс и/или проблем с контролен модул

И човека ми препоръча ел. техник да я погледне вече и да проследи връзките дали са правилни .. :(ААко някой знае бушона кой номер е моля да помогне колата е А4 2005 год. 2.0 140 коня

Редактирано от Михалев
Добаваня на информация
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма отделен предпазител за тези неща. Минават през Централ Електрик Модула. Намира се между предпазителите и волана отдолу.

Я прегледай буксата на модула да не е "модифицирана" я за дневни светлини, я за "изпрати ме в къщи"...

23-пинова букса, кабели Бяло-Зелен и Бяло-Син.

Вадиш буксата и после пускаш един плюс от червените кабели наблизо. Ако светнат, значи ще си търсиш Централ Електрик със същата буква накрая. Ако не светнат, значи ще махнеш страничната кора под таблото, тази под ръчката за капака и ще прегледаш за окиси черната 17-пинова букса, в която отиват същите два кабела.

Ако до там всичко е наред, махаш преден ляв подкалник и гледаш коя мишка е изгризала кабелите!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...